Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amióta gyerekeid vannak érzed...

Amióta gyerekeid vannak érzed azt hogy néha sok belőlük?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt hogy pl néha vágynék arra hogy egy nap vagy egy pár napig akkor keljek amikor én akarok vagy azt csináljam egész nap amihez kedvem van és ne pedig a folyamatos monoton "napirendet" nyilván ami a gyerekekhez kötődik.

Szeretem őket de néha olyan vagyok már mint egy robot vagy ez tökre természetes?


márc. 29. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem néha, szinte mindig
márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekem is besegít a párom, de én vagyok velük többet, valószínű azért is sokallok be néha. Van amikor tökre elvannak de olyan is van hogy egész nap egymást nyúzzák és akkor szólok 1x, 2x, 6x és meg se hallják. Van hogy rájuk hagyom van hogy rájuk szólok. Játszunk is, maguktól is játszanak, hát mikor milyen hangulatban vannak.
márc. 30. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!