Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek a gyereke rossz alvó...

Akiknek a gyereke rossz alvó volt baba korában, azoknál mikor javult a helyzet?

Figyelt kérdés

7 hónapos a babám, de hosszú hetek óta nincs egy rendes éjszakánk. Ma "csak" 8-szor keltem fel hozzá. Hol cumi kell, hol egy pár korty tea, vagy annyit forgolódik, hogy a kiságy sarkából kell kiszedni.

Van egy lányom, vele semmi ilyen gondom nem volt.


2010. okt. 27. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de sok felkelés kiküszöbölhető. Szoktasd le a cumiról, az éjszakai teázásról. Akkor már csak a kiságy sarkába szorulás marad, amit nemsokára kinő.
2010. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi... És hogy csináljam? Hagyjam ordítani? Mert akkor a nagyobbat is felkiabálja:(
2010. okt. 27. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem 7 hós kora óta volt rossz alvó, hanem újszülött kora óta, most 2 múlt változatlan a helyzet :( sokat mondok ha talán 2x sikerült végig aludnunk egy éjszakát min.1 ébredéssel
2010. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 3 hónapos korától ébredt minden egyes éjjel,egészen 16 hós koráig kb. 8-10x,tudom mit élsz át,nagyon durva de a végére egész megszoktam:) Na nem kérem vissza. Nem mondhatom hogy a szoptatás miatt,azt sem hogy a mozgásfejlődés miatt vagy a foga,mert mindig megcáfolta valami,vannak ilyen gyerkőcök és kész.Soha nem hagytam sírni,egyedül mikor már éjjel eldöntöttem hogy többet nem cicizhet,akkor sírt de azt is mellettem,szorosan átölelve,ezt is megszokta,de ugyanúgy kelt,lehet kevesebbszer.Ma már 2 éves lesz,nagyfiú,aki nagyon szépen alszik nyikk nélkül végig éjszaka,inni sem kel fel.Ki kell várni,fel a fejjel,eljön a ti időtök is,és ne haragudj rá,ezt azért mondom ,mert én is soxor dühös voltam...de úgyis eljön,mikor már eszedbe sem jut,milyen volt!
2010. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!