Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves kisfiamnak szeretnék...

2éves kisfiamnak szeretnék valamilyen vitamin bevételi forrást de nem tudom mi legyen az mert a gyümölcsöket nem eszi meg csak a banánt. Vegyek esetleg gyümölcs centrifugát? Mit javasoltok? Fontos!

Figyelt kérdés
Bölcsis lett és állandóan beteg már 2 hetet de most megint visszaesett.Szeretnék neki sok vitamint adni .
2010. okt. 27. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém sem eszik semmi gyümölcsöt, még banánt sem, hiába próbálkozok mindennel.

Én cebion multivitamint adok neki, mást nem tudok csinálni.

2010. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, igen a gyümölcscentrifuga jó ötlet, friss almalé, narancslé a legjobb!! Sajnos kivédhetetlen bölcsi, ovi kezdetén, a betegség, mert kigyógyul de ott újra elkapja és ismét beteg lesz, mi is így voltunk, majd mikor már erősebb lesz az immunrendszere tovább bírja betegség nélkül de addig ez lesz, az a baj, hogy sok anyuka akkor is viszi a gyereket ha beteg, sőt nálunk a gyerekorvos sem tartja otthon ha nem lázas, köhögés, taknyosság, kis nátha és küldi oviba..ez egy ördögi kör..én szoktam neki adni esténként méhpempős mézet egy kiskanállal nagyon jó immunerősítő.
2010. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. okt. 27. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem is rossz evő volt,vitacolánt adtam neki.Az állandó betegeskedésre pedig broncho vaxomot irt fel az orvos nekünk nagyon bevált.Még nem szedtük addig két nap ovi után egy hét betegség következett,most egész télen kétszer folyik az orra gyógyszer sem kell.
2010. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!