Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerkőcnek 5 pontos...

2 éves gyerkőcnek 5 pontos öves gyerekülés vagy már elég az autó biztonsági öves ülés? Lent.

Figyelt kérdés
Kisfiam nemsoká kinövi hosszra a 0-18-as gyerekülést. Nem tudom, hogy 5 pontosat vegyek neki, vagy elég már az a fajta, aminél az autó biztonsági övével lehet bekötni a gyerkőcöt. Én még kicsinek gondolom az ilyen fajtához, azért kérdezgetek. Van egy ülésünk kölcsönbe, amiben nincs 5 pontos, kicsit gagyinak tűnik( IWH for kids), de a mamáékhoz elmenni jó lesz, nem laknak messze. De mindenféleképpen szeretnénk majd neki venni egy másikat.Abban nem vinném el pl. nyaralni (ahova járunk az 200 km innen ahol lakom).
2010. okt. 27. 11:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
14:08-as vagyok. Most 27 hónapos a kislányom.
2010. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!