Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ehhez hasonló kis járművet...

Ehhez hasonló kis járművet vagy házacskát keresek a 2 és fél éves fiamnak. Segítség?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyenje már van, azért imádja, mert az emberkéket ki-be lehet pakolni, lépcsőn felvinni, rájuk csukni az ajtót. Nem annyira a gurulás a lényeg, inkább, hogy bemennek és megvan a helyük, meg van lépcső és ajtó :) Akinek szintén van ilyenje, biztos érti mire gondolok, tőletek kérem: ha tudtok konkrétan ehhez hasonló dolgot, légyszi linkeljetek!

(playmobilokat nézegettem, de vagy horror áruk van, vagy nem látom a fotó alapján, hogy olyan-e, mint amit én szeretnék.)


2010. okt. 27. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ennyi idős,van ilyen FP. repülője.Én megvettem pontokért a Libero oldláról a Playmobil kirakókat(nagyon nagyon szereti),és a múltkor a Tescoban volt 3000! ft-ért(a normál ára 10 000 körül volt) olyan tűzoltóautó,amihez tartozik emberke,meg palack stb.nyitható az ajtaja,a motorháztető,a motor kivehető,a lámpája villog(ha megnyomja a gombot,de NEM szirénázik,tehát nem megy a szülők idegeire).Ő is pakolgatja az emberkéket,felmennek az autóra stb.De jó árban találtam PMobil traktort,szintén emberkével,aki fel tud menni,be tud ülni a traktorba,van hozzá 6 db szalmabála,villa stb.Szintén a Tescoban,szintén olcsón(fél áron,mert a doboza sérült volt).Remélem segítettem.
2010. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pl duplo lego busz, van állomás hozzá ,a buszba beültethető a sofőr, alulra bőröndöket lehet pakolni: [link]
2010. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A fp little people játékok ilyenek:pl.hajó,tűzoltó,zenélő busz,zenélő repülő


hajó: [link]

2010. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!