Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Történhet még bármi baj?

Történhet még bármi baj?

Figyelt kérdés

Minden este mikor kislányom elalszik olvasgatni szoktam.Aztán szembe jött velem valami amitől eléggé megrémültem!

Kislányom 2éves elmúlt és aktív kiscsaj!elég sokszor ütötte már be a fejét és volt,hogy mentünk az ügyeletre is(ahol megnézték és hazaküldtek,hogy figyeljük).Okos kislány ügyesen megtanulta,hogy vigyázni kell a buksira de hát ez nem mindig jön össze 🥺 Pont egy hete történt,hogy játszott a nappaliba és a földön fekve pörgött.Figyeltem szóltam neki,hogy óvatosan de olyan hirtelen neki perdült a lépcső sarkának,hogy kopp volt!Persze fél percig sírt aztán folytatni akarta,nem engedtem!Nem volt neki piros vagy pukli semmi szóval nemtudom pontosan hol ütötte be!Természetesen figyeltem napokig!azóta is teljesen aktív de a pörgést megszüntettem a nappaliban!De most megijedtem mert mi van ha a halántékat ütötte be?Gondoltam elviszem a gyerekorvoshoz beszélek vele.

Tudom oltári sz.r vagyok 🥺


jan. 26. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Fogalmunk sincs, hogy fog-e még történni valami, nem vagyunk jövőbe látóak. Nem is értem a kérdést
jan. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Atya világ.

Ezt nagyon tulgondolod

Kislányom talán másfél két éves lehetett amikor teljes erőből neki rohant a csempezett falnak

Köszöni jól van,10 éves és okos, osztályelső tanuló.(ja,és agydaganata sem lett)

jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ha 1 hete történt akkor nem lenne annak tünete ha baj van.

Ne olvasgas!

Én is para mami voltam, majd 20 év bölcsi után rájöttem, hogy nem porcelán babák a gyerekek.

jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túl reagálod a dolgot kérdező.Nem kell ennyire félteni azt a gyereket, nem pehelyből van.Engem kiskoromban sokkal nagyobb balesetek értek és még is élek és felnőttem.
jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Igazából attól ilyedtem meg,hogy mi van a halántékat ütötte be?

Igyekszem lazább lenni!Ezért nem lessz második gyermekünk mert annyira aggódom érte,hogy kettő már nem menne...

jan. 26. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Keresztanyám ma is aggódik, hogy mikor jön elő valami az unokatesómnál (25 éves 😂), mert fél éves korában koppant a feje valahol.


Ne parázz. Kutya baja se lesz, azért nem olyan könnyű egy 2,5 évesnek a saját fejét úgy odaverni, hogy egy hét múlva jöjjön ki a nagy baj

jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!