Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pelus nélkül hidegbe menni...

Pelus nélkül hidegbe menni kisgyerekkel vásárolni, hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2,9éves lányomon nappal nincs pelus csak éjjel,menteünk vásárolni s ha kellett a bokorban elintéztük a pisilést,de most a hidegben hogy oldjam ezt meg?tegyek rá pelust inkább,vagy mit ajánlotok?
2010. okt. 28. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi vagyok,nem akarom kisfiamat összezavarni,itthon nincs pelus,de nem tudom hogy kezdjük el pl. azt h ha elmegyünk akkor se legyen,mert még sokszor szol h pisilni kell,nem tudja visszatartani sokáig.
2010. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelek arra, ha indulunk valahova, elötte pisilünk, igy pl a bolt elött nem fog pisilni, kibirja hazáig. Amugy ha nagyon kell ès szól, kb egy percig van csupasz popival, teljesen meleg, mikor visszaöltöztetem, mint a villám:) ennyi idő alatt nem fog felfázni. Inkább pisil gyorsan a fatövèbe, mint pisisen jól felfázitsam. Fel sem venné már a pelust, nem is akarom. 2 éves kisfiú
2010. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig megpisiltetem mielőtt megyünk valahova. Kisboltba oda vissza kibírja, ha nagybevásárolni megyünk akkor ott meg van wc. Pl a múltkor a lányomnak már benn a Tescoba jutott eszébe, hogy pisilni kell, ketten voltunk, fogtam a félig tele kocsit eltoltam a kijárathoz, ahol cuccok nélkül lehet kimenni a biztonsági őr mellett. Ott szóltam, hogy itt hagynám a kocsit pár percre, mert a kicsinek pisilni kell, figyeljenek már rá pár percig, és kivittem a kicsit pisilni. De igaza van az előtte4m szólónak, inkább egy perc alatt pisiltetni a főbe, mint csupa pisis ruhában haza vinni!
2010. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!