Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek jóevő a gyereke, az...

Akinek jóevő a gyereke, az nálatok mit takar egy nap?

Figyelt kérdés

15 hónapos a kisfiam, és ha nem én tenném elé az ételt, nem hinném el mennyit képes enni.

Egy rendesen étkező totyogónak máshol is ekkora a fogyasztása? 😅


Pl. ma reggel megevett két frankfurti virslit, 4 koktél paradicsomot, meg nem is tudom mennyi uborkát és egy szelet vajas sajtos toast kenyeret.


Tízóraira egy negyed kiflit és egy komplett narancsot eltűntetett.


Ebédre egy púpos merőkanál húslevest, zöldségekkel, hússal, tésztával.

Pár falat rántott húst és 5-7 szem steak burgonyát, majd egy egész túrógombócot.


Uzsonna kimaradt, az általában pár szem pufi, vagy kölesgolyó, fél alma/körte/kivi/banán.


Vacsira az ebéd maradéka lesz.


Minden nap ennyiket eszik, mozog is rendesen, nem pufi gyerek.

79 centi magas és 8,5 kiló.


máj. 21. 18:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Engem csak az érdekel, hogy tudod púposra szedni a levest?😂
máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 babyboom567 ***** válasza:
86%
Igen, az én gyerekem is ilyen volt 15 hónaposan,még azt is megette ezen felül ami nem az övé volt,konkrétan kiette a tányérunkból, vagy a szánkból.Aztán elment bölcsibe 21 hónaposan,és lazán leszokott az evésről.Előbb csak a főzelékekről/levesekről, aztán minden főtt ételről, aztán minden másról,és csak vajas kenyeret volt hajlandó megenni.
máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

16 honapos

Reggelire rantotta egy tojasbol, egy szelet fokhagymas piritos, egy medvesajt, 2 koktelparadicsom, 3 karika uborka, majonez

Tizoraira egy banan, fel kiwi es egy marek malna, 2 kanal gorog joghurt zabpehellyel

Ebedre megevett egy tanyer borsolevest es 1 vaniliapudingos palacsintat

Uzsonnara evett egy fel kiflit egy kis pohar kefirrel

Vacsorara egy szal virslit egy kis retekkel, 1 koktelparadicsommal, 3 karika uborkaval, mustarral, ketchuppal.

Reggel-este iszik meg 200 ml tapszert, es ejszaka is eszik 1x.

10,5 kg, 82 cm

máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
#2. Dettó, csak még bölcsibe sem kellett elmennie ehhez, simán hozza itthon a vajas kenyér üres kiflivel felállást.
máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%

Pupos merokanal leves 😁


Igen, az enyem is evett ennyit, mondjuk en egeszseges etelekkel etetem.


Virsli - vagohidi hulladek

Leves- folyadekkal lesz tele a gyomra, a benne szetfozott zoldsegnek nulla a vitamin tartalma

Rantotthus ugye mar eleve mert rantott, utana jo nagy adag cukorbomba.

Delutan semmi

Vacsora megint a viz a szetfozott zoldsegekkel.

máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Jo ezeket olvasni, az en 1 evesem is konkretan kozel annyi etelt eszik, mint en.

Nem baj, en orulok, hogy imad enni, csak en gyereket meg nem lattam ilyen sokat enni, de egyebkent a sulya neki is teljesen rendben van, sokat mozog o is.

:D

máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

4 éves kisfiam, ovis. Egyik nap megkérdeztem mi volt az ebéd az oviban.

-Tökfőzelék....bleee

-Azért megkóstoltad?

-2X ettem belőle. 🤦🏼‍♀️


Elkapott egy vírust, amitől sebes lett a szája, fájt neki nagyon, de nem azért sírt, hanem azért mert attól fél már soha többé nem fog tudni enni 😅😅😅

Pici korától jóevő, de abszolút nem látszik rajta.

máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Jaj ez a púpos kanál leves látom megmozgatta a fantáziátokat :D Úgy lett púpos, hogy tele volt a merőkanál zöldséggel, hússal és inkább nézett ki masszív ragunak, mint levesnek :)


De akkor ezekszerint teljesen jó ez így, hogy ennyiket eszik. Nem láttam még ekkora gyereket enni, csak kiskamaszokat, ezért volt fura, hogy hová fér belé ennyi étel.

máj. 21. 19:25
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam is mindig jó evő volt. Többet evett már 1 évesen is, mint én. Azóta is szeret enni, de nem túlsúlyos. Inkább csupa izom.
máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezek nem olyan hatalmas mennyiségek. Igaz, nekem még csak 7 hónapos a fiam, most hiába jo evő, arról nem tudok nyilatkozni, mi lesz később, viszont bölcsiben dolgoztam, ott láttam kisgyerekeket rengeteget enni, és attól nem voltak pufik, pedig talán többet ettek, mint a tied :D
máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!