Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mútétnél lehetséges?

Mútétnél lehetséges?

Figyelt kérdés
Műteni fogják a gyerekemet. Az lenne a kérdésem hogy nagymama befeküdhet vele?

máj. 24. 13:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem anya sem feküdhet be vele, max ott lehet mellette.

Mekkora gyerek, milyen műtét?

máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Elvileg egy 18 feletti kísérő lehet a kiskorú mellett. Gyakorlatilag biztos jó ötlet a valószínűleg nem mai csirke nagymamát nagy eséllyel a széken altatni a gyerek ágya mellett. Apu nem ér ra?
máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem idős a nagymama még 50sincs. Én meg mindenórás kismama leszek szóval ez kilőve hogy én mennyek mert ha beindul a szülés egyedül lenne a gyerek. Apuka a másik kettő gyerekkel lenne akiket rendezni kell oviba iskolába amit a nagymama nem tudna megtenni mivel nincs kocsija illetve apuka a műtét után lesz itthon mivel a gyereket cipelni kell majd. Láb műtét.
máj. 24. 14:04
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
Hát én apukat küldeném így is. Szülni lehet apu nélkül, oviba, suliba lehet menni tomegkozlekedessel, gyalog is. A gyereknek a szülőjére lenne szüksége, nem a nagyira. Mekkora gyerek amugy?
máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a gyerek? Mindenképp alhat vele ott valaki. A Heim Pálban tinivel is bent volt az anya, de neki pénzt kellett érte fizetni. Bizonyos korig ingyen ott lehet a szülő vele. Nagymamát is engedik gondolom ilyen esetben.
máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam hogy apuka azért van kilőve mert velem jönne szülni. A nagyokkal lenne a szülés idején is akiket nem lehet tömegközlekedéssel vagy gyalog elvinni ugyanis nem a szomszédos faluba járnak iskolába. Városba járnak ahol apuka munkahelye is van így ő viszi hozza őket. Olyan idő intervallumban nem megy arra polgári járat. Így nem tudja A nagymama vinni őket. A gyerek 4éves.
máj. 24. 14:24
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

18év alatt 1 kísérő ott lehet vele. Bárki. Pl a húgommal én mentem be (18 év van köztünk)


De arra készüljön, hogy kb semmit nem kap. Kaját sem, ágyat sem. Legalábbis nálunk kaja semmi nem járt, este 11től reggel 5ig kaptunk egy jógamatracot aludni.

máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Azért jött szóba a nagymama hogy a gyerek ne legyen egyedül ha nekem épp beindulna a szülés.
máj. 24. 14:25
 9/28 anonim ***** válasza:
62%

Értem. Tehát ha apu beteg lesz és nem megy dolgozni, a gyerekek se mennék se oviba, se suliba.

A 4 évesnek elég trauma lesz a kórház meg q műtét, ha az anyja nem tud ott maradni vele, legalább az apja legyen ott.

máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Igen ezzel sajnos tisztában vagyok hogy milyen a körülnény a korházakba :/ de valahogy meg kell oldanunk sajnos. Legszívesebben én mennék vele de nagyon félek hogy egyedül maradna. Nyilván látogatási időt ott fogom tölteni amennyire csak lehet.
máj. 24. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!