Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hová fordulhatok ha a gyerekem...

Hová fordulhatok ha a gyerekem nem hízik?

Figyelt kérdés

2 éves a fiam és még csak 9 és fél kiló.

adom neki a béres cseppet, de nem eszik túl sokat.

szeretném elvinni kivizsgálásra ahol teljeskörűen megnézik.

A háziorvosunk csak lebaszott, hogy én nem csinálom jól, nem jól etetem. NO de ha nem eszik???Már mindent tómeggpróbáltm!

Szóval magánorvos száma kéne vagy intézmény ahol segíteni tudnak nekünk!


2010. okt. 29. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is vékonyka, de nálunk a háziorvos állandóan vizsgálgatta,vér,vizelet, UH,stb. Sztem ha ennyire nem érdekli a gyerek,akkor keressetek másik orvost. Étvágyjavításra próbáltál már valami vitamint amúgy?
2010. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is kivizsgáltattuk a kisfiunkat, de a gyermekorvos tudtával és beleegyezésével, mert beutaló kellett. Gyermek gasztroenterológiára küldött. Hogy magánúton meg tudod-e ezt oldani? Nem hiszem. Nálunk legalábbis nincs ilyesmi magánrendelés.

2010. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen gasztroenterológián vizsgálják az ilyen jellegű panaszokat. Lehet lisztérzékeny,általában ezek a betegek nem fejlődnek, étvágytalanok. De nem festem az ördögöt a falra. Igenis követeld ki a háziorvostól, hogy adjon beutalót egy ilyen osztályra. Vagy keress magánorvost, belgyógyászt, aki szintén segíthet neked.
2010. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
adok neki béres cseppet és már megnézték, hogy lisztérzékeny e, hál istennek nem. Szóval háziorvos legelőször. Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 29. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!