Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen autós ülès vált be nektek?

Milyen autós ülès vált be nektek?

Figyelt kérdés
6 èves fiamnak leszeretnèm cserèlni az autós ülèst a jelenlegi is 36 kg-ig jó de az ötpontos biztonásgi övet nem tudom már úgybeállítani neki, hogy kènyelmes legyen. Olyat nèztem amiben nincs 5 pontos öv. Isofix+biztonsági övvel rögzíthető. Plusz lenne ha a derkánál lenne az ülèsnek öv. (Láttam,hogy van olyan is de most meg nem találom.)
máj. 25. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kétféle volt egy Römer Kidfix és egy Cybex solution m-fix, az utóbbit jobban szereti a lányunk. Azt mondja az kényelmesebb, ill. ha elalszik a fejtámlája dönthető.
máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most en nem akarok hulyeseget mondani, de a mi ulesunk alapbol olyan, hogy x kilo felett nem is szabad a sajat ovet hasznalni, ki kell szedni es az auto biztonsagi ovevel kell bekotni az ulesbe a gyereket.


Nezd meg az ules leirasat, ha csak emiatt cserelned.

máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi ülésünké is úgy van, hogy 18kg-ig lehet csak saját övvel bekötni, utána azt ki kell szedni és ugyan úgy beül a gyerek és a kocsi övével kötöm be.
máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt nem is tudtam megnèzem az ülèsen.
máj. 25. 19:16
 5/5 A kérdező kommentje:
A mi ülèsünk is ilyen, ezt eddig nem is figyeltem. Köszönöm meg úsztunk egy ülès vásárlást.
máj. 26. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!