Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam elmúlt 2 éves és nem...

Kisfiam elmúlt 2 éves és nem sikerül bilire szoktatnom. Szívesen ráül, de nem produkál soha semmit bele csak a pelusba. Van esetleg valakinek egy jó ötlete mivel vehetném rá a bilizésre? / elég makacs természet a drága :-) /

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

mi is detto így vagyunk, mát nyár óta "üldögél "rajta.de még semmi nem került bele.én nem vagyok türelmetlen, majd csak sikerül egyszer és ha rájön (ráérez),hogy mit kell tenni, megteszi majd szívesen.2,5éves a kisfiam.

2010. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor tud majd bilibe pisillni, ha konkrétan jelzi, szól, hogy pisilni kell. Mondja már valahogy? Gyakran az összes dolgot kaka-szóval közlik:) vehetsz wc szükitőt is, arra is próbálhatod ültetni. De csak ugy ücsörögni felesleges, akkor rakd rá gyorsan, mikor szól.
2010. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 2,5 éves, két hete szobatiszta. Egészen eddig hallani sem akart a biliről, rá sem ült. Aztán egyik nap mikor mondtam neki, hogy "biztos pisilni kell, gyere ülj rá a bilire" jött és ráült és belepisilt. Kb egy hétig úgy mentünk, hogy én szóltam néha és vittem, aztán egy hét után már ő szól, hogy pisi van. Éjszaka még kap pelust, de sosincs benne semmi.
2010. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!