Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oldjátok meg a gyermekf...

Hogyan oldjátok meg a gyermekfelügyeletet, ha sürgős elintéznivalótok akad?

Figyelt kérdés
A párom estig dolgozik, nekem pedig el kellene mennem nőgyógyászhoz. Van egy másfél éves kisfiúm, akit még idegenekre sosem bíztunk, nem is szeretném, de fogalmam sincs hogyan oldhatnám meg ezt a helyzetet. Muszáj elmennem dokihoz. Van ötletetek?
2010. nov. 2. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mamam , papa ...

szomszéd esetlge ha jól ismeritek .

2010. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon halaszthatatlan dolgom akad, és a nagyszülőket sem tudom igénybe venni, akkor bizony viszem magammal. Szerintem a nőgyógyászod (pláne ha magán) is meg fogja érteni. Egyszer ki lehet bírni. Vidd magatokkal a kedvenc játékát, vagy valami újat, ami addig leköti.

Esetleg nincs olyan barátnőd, aki elvállalná és a kisfiad is ismeri? Vagy menne veletek és amíg benn vagy, ő addig kinn megvárna vele.

Nekem a múlt héten segített be a barátnőm. A kisfiával jött át vigyázni a kislányomra. Nagyon hálás voltam érte.

2010. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szüleim már nem élnek, és a szomszédaink agglegények, más világ. :)
2010. nov. 2. 10:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindég viszem magammal, nincs segítségem. Én magándokihoz járok, az asszisztens szokta addig szórakoztatni, amíg vizsgál a doki, na meg segít neki. Lehet, hogy nőgyógyász lesz belőle:).20 hónapos.
2010. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én már párszor voltam dokinál, és mindig jött velem. másra ui. nem tudm bízni. :)

22 hónapos

2010. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is viszem magammal. Máshogy sajnos nem megy.
2010. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én SZTK-ba mennék. Szerintetek oda is elvihetem? És ha elkezd majd nyűgösködni nekem a babakocsiban?
2010. nov. 4. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!