Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves a kisfiam mit...

Másfél éves a kisfiam mit vegyünk Neki szerintetek karácsonyra, imádja az Elmo-t nézni a tv-be, de nem tudom hogy jó ötlet lenne e azt venni láttam hogy most van belőle éneklő-táncoló, de 9000ft, ér az annyit?

Figyelt kérdés
köszönöm
2010. nov. 18. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ér annyit!

Lányom 20 hónapos, szereti sírsz, mickey egeret, megvettem 12.000 volt a dora baba, nem játszik vele!

2010. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na én is pont ettöl félek hogy egy pár napig szereti aztán leteszi valahová.
2010. nov. 18. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiúnak inkább valami építős játékot vegyél, amivel el lehet szöszmötölni.

16 hós kfiú anyukája

2010. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 9000 Ft-ért nagyon drága az Elmo...

Kisfiam is 18 hónapos lesz december elején,ő Mega Bloks építőjátékokat fog kapni meg képeskönyveket. Kapott még egy Fischer price ugráló zebrát is "előkarácsonyi ajándékként", szerencsére imádja.

2010. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez maximum addig érdekes, amíg megkapja...

Olyan játékot keress, amivel sokáig el tud majd játszani, a saját fantáziája szerint. Pl. valamilyen építőjáték, vonat, traktor, vagy más jármű.

2010. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam is nagyon szereti nézni, Ő 23 hónapos, de én nem venném meg. Mi már jártunk így játékkal, a kis beteg pónival, nagyon kellett, aztán nem sokáig volt érdekes a lányomnak, alig játszott vele. Már bánom,hogy helyette nem társasjátékot vettem...Kettőt is tudtam volna venni annyi pénzből...
2010. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereti az Elmot, szerintem varrj neki egyet!:) Az olcsóbb is, és legalább megkapja a kedvencét.:)
2010. nov. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösy mindenkinek a hsznos információt!ma voltunk játékokat nézni és nagyon jó szerelős játékokat találtunk az auchmanba.na az meg tényleg tök jó ötlet hogy varjak neki :)kösy
2010. nov. 20. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!