Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meg éri balhézni ezért?...

Meg éri balhézni ezért? Bövebbben lent.

Figyelt kérdés

kislányom 3 éves és egész napos ovis.Nagyon szereti az ovit szerencsére és az ovonök is normálisak.Én szoktam érte menni délután.

Ma mikor érte mentem rögtön észre vettem hogy lázas.Kipirult az arca,csetlet botlot,bujos volt.Már ott is az ovonö ölébe ült.Nekem nem szolt az ovonö hogy lázas én kérdeztem meg töle hogy nem vagy lázas kicsim?

A válasza:de igen

Párom szerint holnap menjek be és osszam ki az ovonöt hogy miért nem szol ha lázas a gyerek.

28 an vanak egy csoportba ezért én viszont nem látom értelmét.

Ja a párom utolso érve az volt hogy a gyerek az ovonö ölébe ült és nem vette észre.

Mikor hazaértünk megmértem levonással 38,4.

Szerintetek holnap menjek be balhézni?


2010. nov. 2. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szólj, hogy lázas volt a gyerek, de ne balhézz.Ha nem akarod kellemetlenül érezni magad a továbbiakban.Szépen is el lehet ezt intézni.
2010. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Hány évig is fog még odajárni?? Biztos,hogy nem vette észre,vagy úgy volt vele,hogy mindjárt jössz és nem akart elhívni munkából????

Szerinted a hisztériának vagy a mosolygós megbeszélésnek van nagyobb eredménye.Te melyiknek örülnél jobban??

2010. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tök fölösleges... téged akart kímélni. S gondolom holnap nem viszed a gyereket oviba mert beteg.

Arra nem gondolt a párod, ohgy azért nem szólt mert pl délutánra lett lázas és tudta ,hogy nem sokára mész.

viszont az biztos,hogy elvárják hogy holnap ne vidd.

2010. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az vovnötöl megkérdeztem ma azt mondta hogy ő nem érezte lázasnak meg ők nem is tudják neki megmérni mert nem engedi hogy honaljba mérjék.

Ez is valami dili nála látta hogy a unokatesojának popsiba mérik és azota nem engedi hogy honaljba mérjék.

Én is ezt mondtam páromnak de szerinte ha holnap reggel nem lesz lázas akkor menjen mert csak feleslegesen marad ki az ovibol én meg a munkábol.

Ezzel sem jutok dülöre hogy holnap vigyem vagy ne.

Totál kész vagyok már!

2010. nov. 2. 20:15
 5/12 A kérdező kommentje:
bocs vovnö akart lenni
2010. nov. 2. 20:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd reggel eldöntöd.Meglátod lázas lezs e.És már bocsi....Ha a férjed ennyire erősködik, akkor beszéljen velük ő.
2010. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem balhéznék ezért. 38,4 az nem egy eget rengetően magas láz, amit észre kellett volna vennie az óvó nőnek. A férjed, ha ilyen kiosztós típus, menjen be, és ossza le ő, az óvónőt. A lányod honnan tudta, hogy ő lázas?!
2010. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Lázas beteg gyereket nem viszünk közösségbe 1 mert még jobban lebetegszik 2 mert fertőzi a többit.
2010. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges balhézni, mint írtad a kislányod nem engedi, hogy megmérjék a lázát, az óvónő meg úgy ítélte meg, hogy nem az. Tehát ez azt jelenti, hogy foglalkozott vele, csak max. rosszul ítélte meg. Ezen nem tudom, hogy mit kéne balhézni. Szerintem, ha de. történik tuti telefonálnak, hogy rossz a közérzete a kislánynak.
2010. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Valójában a 38.4 nem is láz, hanem hőemelkedés. És ha például futkosott, kimelegedhetett nem is biztos, hogy érezni lehet.

Azt meg nem hiszem, hogy 3 évesedtől megkérdezed nem vagy lázas? De igen. - hogy ez mérvadó lenne, mit mond egy ilyen kérdésre 3 évesen. És egyébként meg nem tudhatod mikor lázasodott be, lehet ébredés után lett bújós és akkor meg tudták, hogy jössz minek szólt volna. Nyilván nem reggeltől délután négyig ült lázasan az óvónő ölében. És az is lehet, hogy nem is gondolt erre az óvónő, vagy akarta mondani de közbejött valami. Ezen szerintem kár az óvónővel veszekedni. Én nem szólnék semmit.

2010. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!