Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen Duplot vegyek karácsony...

Milyen Duplot vegyek karácsonyra? Ti milyet vesztek/vettetek?

Figyelt kérdés
Szinte mindegyik tetszik,nem tudok választani.3 évesnek szeretném.
2010. nov. 4. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én három évesnek inkább már legót vennék. Az alapcsomagot, amiben nincsenek nagyon aprólékos kockák, hozzá esetleg kiegészítőként nyílászárókat meg tetőelemeket. És akkor házikót már tud építeni :)
2010. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én fiam karácsonykor még csak 17 hónapos lesz neki már van egy "alap" dupló amiben csak duplo elemek vannak. Ezt egy éves szülinapjára kapta persze összerakni csak segítséggel tudja még. Karácsonyra ezt szeretném neki bővíteni olyan duplóval amiben van kerék, hogy tudjon autót is építeni mert szerintem hamarosan rájön és egyedül is össze tudja majd rakni. Láttam van olyan is ami pl. tűzoltóautó nekem tetszett de az én fiamnak még korai. Vagy épp tegnap néztem azt hiszem a Tesco-s újságban volt olyan, hogy állatkereskedés-dupló egy csomó állat volt benne. Van már egyébként duplotok?
2010. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
SZia! A fiam tűzoltó- és kukásautó mániás, így nálunk ez adott. Eddig van neki egy tűzoltóparancsnoki autója, egy létrás tűzoltóautója, és egy betonkeverő. Most lesz 2 éves, és a szülinapjára egy kukásautót kap. Mindegyik duplo, és nagyon szereti őket.
2010. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vonat-szett.szuper! Hangja is van,meg lehet tankolni ès körbepöfög a sinen.
2010. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nyugodtan vehetsz még 3 évesnek duplot, pláne, ha esetleg tervben van egy kistesó, akkor azért jobb, hogy nem a pár mm-s darabkák hevernek mindenhol a lakásban.

Persze a normál lego is szuper, de azért nem növik ám olyan hamar ki a duplot a gyerekek, legalábbis én elég sok szülőnél kérdezősködtem már, és nagyon sok helyen 6-7-8 évesen is még párhuzamosan használják a kétfélét.


Azt viszont nem írtad, hogy fiúról vagy lányról van szó.

De mindkét nemnél nyerő az állatkertes. Ebből vannak különböző nagyságú készletek, csak a pénztárcádtól függ, melyiket veszed.


Tényleg nehéz választani, szerintem inkább a gyerek érdeklődési köréből indulj ki. Azért egy 3 évesnek már vannak preferenciái, amik a segítségedre lehetnek. (Pl. az én lányom lómániás, így neki istállósat vettem)

2010. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kislányom van.Ami nagyon tetszik naki az a babaház,farm,vasút,tűzoltóság,bolt.Esetleg van valakinek valamelyik?Melyiket érdemes megvenni?

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. nov. 6. 08:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármelyiket érdemes megvenni. Tudom, ezzel nem vagy kisegítve, de szerintem a Duplo az a játék, amiben nem lehet félreválasztani. Mindegyik tök jó.

Nem írtad, hogy van-e már duplotók. Ha még nincs, akkor én kislánynak elsőre megvenném a babaházat, aztán majd lehet szépen bővíteni.

2010. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a Duplo Cirkuszt vettük meg Húsvétra. Azóta is mindennapos program az építés a lányommal. Bármelyik amelyiket leírtad nagyon jó, biztosan nagyon fogja szeretni.
2010. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát a babaház és a bolt az nekem is tetszik! De én drágának találtam. Idén kimarad a Dupló, de tavaly kapott játszótereset: hinta, csúszda ilyesmi és egy csomó kocka. előtte meg több kisebb csomagot, szóval van már traktorunk,2 autó, házi állataink és 4 ember figura. Ez úgy gondolom elegendő. Mostmár csak azt várom, hogy a kicsi is nagyobb legyen és akkor vehetünk igazi legót.

Amúgy az én lányom is imádja, szerintem nagyon hasznos ajándék!

2010. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:00


A játszóteres milyen?Olyat még nem láttam,de kíváncsivá tettél.

2010. nov. 6. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!