Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játékkonyhát kap a kislányod...

Játékkonyhát kap a kislányod karácsonyra? Ha igen, melyiket vettétek neki és miért azt?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha tennétek róla képet is! Az enyém is azt kap és tájékozódni szeretnék, hogy ki milyen szempont alapján választ. Köszönöm szépen!
2010. dec. 14. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Bon Appetit babakonyhát kapja.Mi azért választottuk ezt mert 95 cm magas,és ez volt a fő szempont.Ráadásul az ára is jó.A tulli.hu-n találsz róla képet.
2010. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam kap azt:)Fő szempont nálunk a színe, elektromos legyen és magas. Ne haladja meg a 15 ezret.
2010. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is azt rendeltük meg amit az első válaszoló írt.

Nem túl drága (összedobta a család) jó magas, sok kiegészítő van mellé. 20 hónapos a kislányunk és remélem még sokáig tud majd vele játszani. Ja és a Tullitól ingyen kiszállították.


[link]


És te melyiket választod?

2010. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ugyanezt, mint ti! A Müllerben volt novemberben a 20%-os kedvezmény a játékokra, akkor vettük meg.

Még nem raktuk össze, csak belenéztem a dobozába. Lesz vele munka, mert fel kell majd matricázni, de élvezni fogom! :)

Én is fontosnak tartottam a magasságot, nem akartam olyat venni, ami 60-70 cm és már most térdelnie kellene mellette. (Szintén 20 hónapos)

2010. dec. 14. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:

14:17-es vagyok!

Hú az eszembe sem jutott, hogy nekünk kell a matricákat ráragasztani.

És te hogy csinálod?

Már előre összerakjátok, matricával, mindennel és esetleg egy szalaggal átkötve teszitek a fa alá, vagy a dobozában?

Most hogy így belegondolok, akkor biztosan jobban tetszene neki, ha már össze lenne rakva! Az lenne csak az igazi élvezet :)

Boldog karácsonyt!

2010. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még nem tudom, milyen sorrendben lenne jó a matricázás. Az általad linkelt oldal alján találtam egy vásárlói értékelést, 15 vevő értékel. Egyikük írt valami tippet a matricázáshoz, de nem emlékszem pontosan, visszanézem én is újra.


Még nem bontottad ki, nem néztél bele? Én is kiváncsi vagyok.

2010. dec. 14. 15:02
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja, közben nem válaszoltam rendesen:

Mindenképpen összerakjuk és úgy tesszük a fa alá. Szerintem hatásosabb egy ekkora kisgyereknél.

2010. dec. 14. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi ezt vettük, szintén a Müllerben akciósan.

[link]

Hát, volt mit ragasztgatni rajta! :) Az összeszerelés is eltartott egy darabig, pedig ketten csináltuk apával. Ez is jó magas, hangot is ad és világít. Azért szereltük össze mi is, hogy rögtön tudjon játszani vele. Vettünk mellé egy csomó játékkaját is.

2010. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!