Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislánynak karácsonyra...

6 éves kislánynak karácsonyra mit?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit szeret.Az én 6 éves unokahúgom most Barbie-zni szeret nagyon,meg a lovakat szereti.A Playmobil játékokért is odavan.Kérdezd meg tőle,hogy mit kér a te Jézuskádtól:)
2010. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szereti a lovakat,de eszméletle mennyiség nan már neki. Gyakorlatilag mindnt felsorol ami a minimaxos reklámokban,vagy a játékkatalógusokban van, ezért nehéz.
2010. nov. 4. 10:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki,hogy a Jézuska csak egyvalamit hoz neki.Majd csak elmondja,hogy melyiknek örülne a legjobban.Bár azért ez még karácsonyig változhat...
2010. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:9 Az én lányom is 6 éves. Ő ruhákat szeretne a barbiekra, és vmi kis hörcsögök, amit a minimaxon nézett ki. Azt mondjuk tuti nem veszem meg neki. Viszont van egy csomó hasznos dolog, aminek örülni is fog, csak úgysem jt eszébe ilyenkor. Én év közben fel szoktam írni az óhajaikat. A naptárba karácsonyra. :D

Baldahint szeretne az ágya fölé, ezt kb. 1 hónapja mondta tök véletlenül. Azt fogok neki készíteni. Olyan igaz hercegnőset. Nagyon szereti a foglalkoztatókat, így kapni fog egyet. Azzal tanul is. Jövőre iskolába megy, nagyon várja ár, így egy-egy iskolába való cuccot is fog kapni a rokonságból. Ceruzákat, tolltartót, apróságokat.

A gyerekek még mindennek tudnak örülni, nem kell őket elkapatni nagy dolgokkal. Úgyis tudom, hogy a legnagyobb becsben a csillogós csomagolópapír lesz. :DDDD

2010. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi, pár betű kimaradt. :)
2010. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 7 éves, ő is a pónikat szereti. Én nem szoktam extra nagy értékű ajándékokat venni. Az volt a vágya, hogy sötétben világító szárnyú pónit kapjon, Fairy Pony. Ezek kis tasakokban vannak, olyat vár. Én megvettem neki a játszóházat (1500 Ft volt) és vettem neki egy csomagban az anya és három pici (1990 Ft). Biztos nagy lesz nálunk az öröm mert egy kis tasakos pónit várt. Most ahogy megvettem nem vezetem játékboltba karácsonyig.

Amit még kap az egy könyv és egy foglalkoztató (de ilyet mindig kap karácsonykor).

2010. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyon jó társasok vannak

pl Gazdálkodj okosan!!

2010. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!