Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen hidegben mit csináltok,...

Ilyen hidegben mit csináltok, amikor a gyereketeknek WC-ni kell az utcán, játszótéren?

Figyelt kérdés
Mert ha pisilnie kell, csak nem húzhatom le a gyatyáját ilyen hidegben. Főleg, ha még kantáros is. Arról nem is beszélve, ha éppen kakilnia kell.
2010. nov. 4. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel már nincs pelusa és elég nagy hozzá, vissza tudja tartani. Ha mondja, irány haza. Ha útközben baleset is lesz, már könnyebb otthon "helyrehozni".
2010. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem húzok rá kantárosat, igyekszek 20 percenként elmenni vele mellékhelységbe (közeli kocsma, üzlet)mégha nem is kell pisilnie,hátha jön valami.

ha ez nem megoldható, akkor bizi le a gatyót, fiúknál ez könnyebben megoldható. boddyt már rég nem adok rá. váltó nacit mindig vigyél magaddal. de lehet kapni papír wc-t is, erre ráültetheted, körbefoghatod a picit takaróval.

2010. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

én kérek elnézést, de sztem nem az utcán kéne kakiltatni a gyereket, nem kutya!

ha kell neki, akkor hazaviszed, és ott. ha pisi, és nagyon sürgős, akkor azt a 2 percet kibírja, nem fog megfázni.


olyan játszótérre menjetek, ami közel van a lakásotokhoz, és hamar hazaértek, ha helyzet van.


háyn éves a csemete?

2010. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2 éves lesz.

Egyszer ár előfordult, hogy a játszótéren kakilnia kellett, és nem sikerült hazáig visszatartania. Nálunk sajnos elég messze van a játszótér, kb 10 perc alatt érünk haza. SZerencsére ez csak egyszer volt, általában ezt itthon elintézi indulás előtt. Viszont a pisivel vannak a nagyobb gondok. Pedig pisil indulás előtt, de félek megfázik.

Télen mindenképpen kantáros overall lesz rajta.

2010. nov. 4. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát kakiltatni nekem se jutna eszembe sem az utcán. Ha nagyon necces akkor inkább szaldjon be. Mondjuk még nem fordult elő, arra valahogy nekem könnyebb figyelni. Ha kell, akkor egy kicsit elterelem róla a figyelmét miközben sietünk haza fele. Pisilni ha olyan környéken vagyunk, akkor megpisiltetem. Forgalmas utcán pisilni se pisiltetném meg. Inkább valami más megoldást keresnék. Pl.: egy üzlet.
2010. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

kedves 13:54-es!

az a helyzet, h az én 2 évesem éjszaka is, nappal is szobatiszta, de 1-2 percnél tovább nem tudja tartani. pelenkát rakni fölösleges, hiszen visszaszokik. addig ne menjek sehova vele, míg ügyi nem lesz? ha valakinek nem tetszik, nem néz oda. szerintem nem vagyok rosszabb anya attól, h neaggy Isten kint pisil az utcán, mert nem volt más lehetőség. a papír wc-t azért mondtam, mert akkor azért mégsem a fűbe kakil, mint a " kutyák". sokkal inkább zavar az a látvány, mikor valaki eldobja a taknyos zsepit.

2010. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!