Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves bölcsis gyerkőcnek...

2 éves bölcsis gyerkőcnek milyen immunerősítőt javasolnátok? Ti adtok vmt a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Cebion C vitamint adok neki. Javasolták a Multikid szirupot, mi a véleményetek róla? Vagy a Cebion Multi? Esetleg vmi homeopátiás immunerősítő? Köszönöm! (Tudom, hogy az immunrendszere úgy erősödik, ha bizonyos betegségeket elkap, de ettől függetlenül várom a tippeket!)
2011. okt. 17. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
rengeteg gyümölcs zöldség. tudom nem ilyen választ vársz de semmi értelme mesterséges dolgokkal tömni. most kell hogy megerősödjön a szervezete.
2011. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden hétköznap kap Echinacea angustifolia D4-et, ez immunerősítő, plusz napi 1 Multi-tabs Immuno kidet.

A gyerekorvosunk tapasztalatai szerint ez a nyerő párosítás. 1 hónapja szedi,kis náthát leszámítva még más nem kapta el, hamar meggyógyult abból is.

sajnos az utóbbi nem túl olcsó. :-(

2011. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Béres csepp+Cebion csepp
2011. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Béres csepp+Cebion cseppet vettem a kisfiamnak,de a doki nénink közölte,hogy ne várjak csodát tőle:((( Azt mondta,hogy a Béres csepp leginkább étvágyat csinál,nem az a kimondott immunerősítő! Én azért elkezdtem adni neki ezt a kombinációt.Azt írja,hogy hat hét mire el kezd hatni:( Most kezdtük volna a harmadik hetet a bölcsiben,de itthon vagyunk mert a kisfiam beteg.Felkészítettek rá,hogy az első év erről fog szólni amíg nem erősödik a szervezetük.Egyébként megvédeném az első válaszolót mert tökéletesen igaza van!Nem értem miért pontozták le,hiszen a sok zöldség,gyümölcsnél nincs jobb az tuti!!!!!!!
2011. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:20 vagyok

Szerintem jó a Béres csepp, évek óta szedem és enyhe megfázáson kívül semmi bajom nem volt, míg mindenki kidőlt mellőlem az influenzától én el sem kaptam.:) Ezért mertem adni a fiamnak is. Én tudtam hogy kb. 2 hónap, míg hatni kezd, így én már nyár elejétől adom neki, hogy októberre erősödjön az immunrendszere. Elkapta a többiektől a takonykórt, de 3 nap alatt átment rajta, a többiek meg 3 hete küzdenek vele. Egy próbát mindenképpen megér szerintem. Egyébként gyümölcsből meg zöldségből több kg-ot meg kéne ennünk ahhoz, hogy minden vitaminból és nyomelemből a szükséges mennyiségeket vigyük be. Viszont vannak gyerekek, akik nem hajlandók zöldséget enni, így másképpen kell megoldani a vitaminkészletét.

2011. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsöff85 ***** válasza:
A zöldség/gyümölcs arra at egyre jó, hogy egyen elég rostot, aztán annyi. Nem tudsz annyit megenni h fedezze a vitaminszükségletet. És tele van vegyszerrel :(
2016. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!