Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadatod 2 év körüli gyermeked...

Beadatod 2 év körüli gyermekednek most ősszel a szezonális és az új influenza elleni védőoltást?

Figyelt kérdés

Igen, mert...

Nem, mert...

Köszi! :)


2010. nov. 8. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert feleslegesnek tartom, hiszen minden évben, sőt minden szezonban újra kellene oltatni.
2010. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mert higanyos vedooltas.A kotelezo vedooltasokban mar 2005 ota nincs higany+ amit az elozo valaszolo irt.
2010. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem valószínű , mert tavaly is megkapták a gyerekeim és mégis betegek lettek , 3 napig magas lázuk volt , ugyanúgy mintha nem kaptak volna.
2010. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem fogom minden évben teleszúrkáltatni őket minden szarral. Dokink egyébként nagyon ajánlja (már tavaly is nagyon akarta a h1n1-et is), úgyhogy váltunk is normálisabb dokira... :)
2010. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, tavaly is megkapta az egész család. Ha nem oltattuk magunkat, mindig betegek voltunk a férjem is és én is, amióta megkapjuk az oltásokat, nem voltunk betegek egész télen.

Nincs autónk, tömegközlekedéssel járunk bölcsődébe, én tanítok, sok gyerekkel találkozom. Indokoltnak találom a védőoltást.

2010. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem oltatunk senkit sem, feleslegesnek tartom inkább vitaminokat szedünk sokat és egészségesen eszünk. Eddig minden évben bevált!
2010. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert fölöslegesnek tartom, nem jár bölcsibe, max 1 héten egyszer megyünk nagyszülőkhöz és minden felnőtt be van oltva. Ha én lebetegszek, ki látja el a családot? De a gyereket inkább megprobálom "bevitaminozni".
2010. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,mert mi elég beteges család vagyunk,a vacak immunrendszert a gyerekek tőlem örökölték,sajna.

Én is beoltatom magam,mert emberekkel dolgozom,és bármit hazahozhatok,tavaly megkapták a h1n1-et,és én is.

Most megyek vissza dolgozni,nem tehetem meg,hogy már az első hetekben beteg legyek..

2010. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert engem 2 éve az influenza nagyon letaglózott, hetekig minden bajom volt. Nagyon féltem a gyerekeket is a szövődményektől.
2010. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem szeretném.Megpróbálunk másképp védekezni,remélem ez az időszak is elmúlik betegségek nélkül!
2010. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!