Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azon a településen ahol több...

Azon a településen ahol több állami óvoda van, hogyan választottál óvodát gyermekednek?

Figyelt kérdés

Elmentél megnézni,kérdezősködtél vagy inkább az dominált,hogy melyik van közelebb?


Mik voltak a szempontok?


(Azért kérdezem, mert nálunk töb is van, és elvileg bárhova beférne a lányom. Elvileg praktikus lenne a legközellebbibe vinni - főleg hoyg addigra már lesz tesója is, akivel így könnyebb lenne érte menni, de azért arra gondoltam,hoyg körbe kéne járni az összeset).


2011. okt. 1. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
ismerősöket kérdeztem,hogy melyik milyen
2011. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is az ismerősöket kérdeztem, hogy milyen az ovi, az óvónők, dadusok viselkedése. Nem is írattam be a legközelebbibe.
2011. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, ismerősöket kérdeztem, és bementem mindenhova (vagyis 3 helyet néztem, amik a legközelebb vannak).

Elég hülyén jött ki az egész, mert kiválasztottam egy nagyon szimpit a háromból, fel is vették oda a lányomat. Erre kiderült, hogy el fognak költözni (utat építenek oda). A hír hallatán gyorsan bementem a másik közeli oviba, ott azt mondták, hogy nincs hely, de lehet hogy majd lesz, ha valaki elköltözik, majd hívnak.

Nna erre átmentem a 3. oviba, oda is felvették a lányomat. Erre a 2.oviból hívtak, hogy mégis mehet oda.

Na mindegy, már hagytam a 3. oviban, most oda fog majd járni. A helyzet az, hogy ebbe az oviba nem jár egy ismerős sem, viszont tényleg nagyon szimpatikus ovi és az óvónénik is nagyon kedvesek. A 2.oviba jár az összes ismerős kisgyerek, viszont nekem annyira nem szimpi hely.

Ezen eléggé elgondolkodtam, hogy vajon mi a jó, hogy viszem egy olyan közösségbe, ahol nem ismer senkit, viszont nagyon kedves és barátságos hely. Vagy vittem volna oda, ahol a kis barátai is vannak, de nem tetszenek annyira az óvónők. Decemberben fog kezdeni, remélem jól döntöttem.

2011. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3.vagyok, nekem nagyon fontos volt, hogy közel legyen az ovi (ez a 3 ovi mind nagyon közel van hozzánk). Főleg a kistesó miatt, ne kelljen már naponta többször esőben-hóban ennyit mászkálni majd vele, ráadásul mi tervezünk 3.babát is kis korkülönbséggel.
2011. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!