Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi napig volt száraz az...

Mennyi napig volt száraz az éjszakai pelusa gyermekednek mielőtt levetted?

Figyelt kérdés
3 hét már elég tehetünk próbát nem fogja megviselni ha bepisil mégis?
2011. okt. 12. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Én két nap után vettem le éjszakára :) Azóta csak kétszer történt baleset, mindkétszer beteg volt, és rengeteg teát ivott egész nap. Teától meg többet pisil vagy nem tudom.

Nem viselte meg egyébként a dolog

2011. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2011. okt. 12. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
2 hét száraz éjszaka után vettem le. Párszor előfordult baleset azóta éjjel ha sokat ivott lefekvés előtt vagy beteg volt.(most 3.5 éves).
2011. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! :)Akkor lehet megpróbáljuk reméljük jó is lesz! :)
2011. okt. 12. 14:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Nulla napig. Én is izgultam, de a lányom közölte, hogy nem kér pelust éjjelre. Vettem vízhatlan alátétet, majd nekivágtunk. Kiderült, hogy a sok pisit előtte is mindig reggel rakta bele, mert hát ha úgyis rajta volt a pelus, akkor minek fáradjon a biliig... :o)

Nem voltak balesetek, csak ha beteg volt és lázas. Ennek már majdnem egy éve lesz.

2011. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz!Csak azért gondoltam hogy megkérdezlek titeket mert még csak 21 hónapos és hátha nem mindegy még ebben a korban!Nálunk a nappali szobatisztaság ment így két hónapja levette hogy neki nem kell! :)
2011. okt. 12. 14:58
 7/9 anonim ***** válasza:
21 hónaposan lett a fiam nappalra teljesen szobatiszta, déli alváshoz is, rá 2 hétre éjjelre sem adtam rá pelust, 1 száraz pelus után. Azóta volt ugyan baleset, de ahogy előttem is írták, betegség alatt.
2011. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy napnem kérte e pelust, bugyit akart, pedig előttekapott új matract:), de ráhagytam, az a lényeg, hgy reggel azonnalpisilni kell vinni, amit utál, de kell sajnos, van hogy hajnalban ébreszt minket, mert kell neki, még nem volt baleset.Szerintem is reggel pisilnek a pelusba, és nem éjjel, ezért lehet, hogy hiába várod, hogy üres legyen a pelus.,mert amint felébrednek általában pisilnek.
2011. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!3 hete száraz a pelus ezért gondoltam hogy elég érett hogy elhagyja!Ma is száraz volt!Holnaptól nem kap pelust! :)
2011. okt. 13. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!