Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig tart ez az állandó...

Meddig tart ez az állandó "nem" korszak?

Figyelt kérdés
Kislányom 23 hónapos lesz nemsokára. Ha olyan napja van, és mostanában egyre gyakrabban van olyan napja, akkor mindenre kapásból az a válasz, hogy nem. Néha még végig se mondtam a kérdést, már jön a "nem". És komoylan is gondolja. Minden hatezer évig tart így, vagy meggyőzöm valahogy, vagy hiszti, akkor amíg lecsillapul....unalmas már. :s
2010. nov. 8. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismerős.... - két éves.-


próbáld meg forditva..


pl. nehogy adjál puszit! nehogy megedd a ----spenótot---

nem jössz a boltba anyával?

2010. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódjál nem tart sokáig! :)

Majd váltja egy újabb hóbort... ;)

2010. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a fordított módszert már próbáltam, nem jön be...ravasz mint a fene! :))))

na még akkor bírom kicsit. :))

2010. nov. 8. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne várdd, hogy elmúljon, ez után sokkal nehezebb lett nekünk. Most már gőzerővel megy a hsiztikorszak, ami nehezebb a nem-korszaknál, és jön a mi ez, miért? meg már okos, és a nem helyett a mindjárt, a semmit, majd, stb. szóval örülj, amíg csak a nem van.
2010. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 2,5éves a lányom és már hónapok óta tart nála az ellenkezös idöszak.Néha kikészit.De legtöbbször bejön a forditott módszer,pedig ő is nagyon rafinált.:)
2010. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet, mint a 13:34-es válaszolónál.

Az még elment, amikor mindenre csak nemet mondott, de mostanában olyan hiszti rohamai vannak, hogy öklendezik és totál kikészül, mire végre sikerül abbahagynia. 2,5 éves.

2010. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lesz még rosszabb is :) Nálunk most az megy, hogy mondok vmit, hogy nem szabad bevinni a széket a szobába, erre ő: de szabad! Vagy azt mondja menjünk be játszani, mire én: majd nemsokára bemegyünk, most el kell pakolnom, erre ő: de mooost! nem akarod elpakolni! Magyarul mindenre felesel, mondent tagad, vagy épp állít ha az az ellenkezője annak, amit én mondok. És közben vigyorog. Kéééész :)
2010. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!