Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli kisfiúnak karácson...

2 év körüli kisfiúnak karácsonyi, szülinapi ajándékötlet?

Figyelt kérdés
Januárban lesz két éves.
2010. nov. 9. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Az enyém decemberben, szülinapjára Verdás Lego Duplot kap, de bármilyen Duplo nagyon jó ötlet, az én fiam imádja, folyton építkezik. Mivel Verda mániás Karácsonyra Verdás fém kisautókat kap, mesekönyvet. Puzzle esetleg, ami nem sok darabból áll, munkagépek (traktor, markoló, dömper).

Zsírkréta, nyomda, gyurma. Nekünk van gyereksátrunk, azt is szereti nagyon.

2010. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a kisfiútól függ nyilván. Az én fiam októberben volt két éves, akkor mini munkagépeket kapott traktort, markolót, lánctalpast, imádja őket tologászni. Kapott könyvet is hasonló témakörben, mivel más egyáltalán nem érdekli. A rokoni karácsonyi ajándéknak én is a lego duplot mondtam, fogjanak össze, és vegyenek egy nagyobbat, mert van neki több kisebb autója már, a nővérének meg lóversenyes van, így lehet jól kombinálni. Mi ha igaz olyan tescos favonatot fogunk neki venni, amiből már tavaly kapott a rokonoktól, de nagyon sokféle pályával van, és legalább nem fognak rajta veszekedni, olyanra építik, amilyenre akarják. Legjobban valami olyan dolgot szeretnék neki venni amit tudna a babakocsi mellett tolni, mert ha motorral vagy lábbalhajtós autóval van, akkor elszáguldik mellőlem, de nem igazán tudom mi lenne a legjobb. A januárban születő kistesó hoz neki valami kis traktort, lánctalpast, reménykedek találni valami olyan könyvet, amiben vannak munkagépek is, de egyéb témák is, mert akkor hajlandó megnézni :-)

mostanság eléggé szereti a formák helyrepakolászásos játékot, kapott már szerszámkészletet is, de az még nem érdekli. Nomeg fura módon imádja a golyókat, gyöngyöket, így lehet kapnak a mikulástól, vagy a jézuskától valami hatalmas golyókból álló láncfűzőst.

2010. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam jövő héten lesz 2 éves,szülinapjára egy plüss Barney-t kap,egy zenélő autószállítót autókkal és egy mesekönyvet.

Karácsonyra egy plüss verdás párnát,gyurmát,könyveket,autókat és egy mágneses rajztáblát kap majd.

2010. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát tőlünk barbit kap a kisfiúnk.
2010. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!