Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves kisfiam miert nem akar...

2 eves kisfiam miert nem akar enni?

Figyelt kérdés

Mar lassan 1 hete csinalja, hogy csak makaronit, banant es pudingot hajlando enni. Mar teljesen kivagyok tole. Eddig is voltak ilyen idoszakai hogy keveset evett de akkor egy par kanallal legalabb mindenbol elfogadott. Attol tartok hogy valamilyen vitaminhiany fog kialakulni nala.

Kerlek irjatok akik voltatok meg ilyen helyzetben. Koszi.


2010. nov. 10. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden gyereknek vannak ilyen időszakai. Ha nem csinálunk belőle túl nagy ügyet, akkor néhány nap, 1-2 hét alatt rendeződik a dolog.Magától rá fog unni az egyoldalú táplálkozásra. Én sose idegesítettem magam azon, hogy épp mennyit és mit ettek meg a gyerekeim, pedig nálunk se ment minden simán... Voltak válogatós időszakok, volt, mikor szinte csak folyadékot és gyümölcsöt ettek, máskor meg csak a hús ment... Ha nem akartak enni, hagytam, néha megkínáltam, ha elfogadták, örültem, ha nem, hagytam... ennyi. Soha egyiknek se volt semmiféle hiánybetegsége, mind makk egészséges, jó evő gyerek... a 3 nagy már kamasz, ha bármi következménye lett volna a dolognak, már rég kiderült volna. A pici szintén 2 éves, nála most épp húsos időszak van, zöldségféléből épp a brokkoli és a krumpli a menő, a többi nem igazán megy. majd nála is változik a dolog, épp úgy, mint a tiédnél :)
2010. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jajj, idegölő nagyon:(( de megtömni,mit a ludat nem lehet ugye, mert lefogni sem tudnád...viccet félretéve sajnos sok mindent nem tudunk tenni, minthogy kinálgatjuk. Pl rántott hal, rántott csirkemell sajttal-sonkával, paprikáscsirke, cukros-káposztás tészta, túrós tészta, paradicsomos penne, krémlevesek, gyümölcsleves....ezeket szerette esetleg? Hátha enne ismét. Jajj, nehéz nagyon.
2010. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbáld ki a Vitacolan-t! Az én kislányom se volt valami jó evő,de ez segített azért!Így a vitaminhiány miatt sem kell aggódnód,ráadásul ebben az őszi-téli időszakban ajánlják is!!
2010. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Hat sajnos barmivel probalkozom nem megy, most mar a banan sem megy. Ma viszem dokihoz, es megkerdezem hogy a Vitacolan kaphato-e nalunk mert mi Romaniaban elunk, es legalabb megnezi hogy minden rendben van-e.

Sziasztok!

2010. nov. 11. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia megint! Ha ennyire gàz, akkor vashiány is lehet, vehetnek vért, abból kiderül. Ird le majd, mi lett a dologból! Valami nem stimmel, ha eddig eszegetett, mostmeg hetekig alig....nem jön a hátsó nagyrágó foga?
2010. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!