Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felfújható ugrólóvárotok van...

Felfújható ugrólóvárotok van otthon? Bevált, szereti a gyerkőc? Nem lyukad ki könnyen? Milyen típus?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Igen. Tipust nem tudok, Vaterán vettem, kilyukadt az alja, de 3 gyerek nyúzta egy nyáron át és be lehet ragasztani, szóval szerintem jövő nyáron is min. 3 gyerek nyúzza majd.
2010. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van, nagyon szereti. Mi teszünk alá mindig valamit ha fel van fújva. Mi az intersparba vettük, sajnos a nevét már nem tudom.
2010. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Hát mi férjemmel "nagyon" okosak voltunk ám! Örökbefogadó szülőkként olyan nagy volt boldogságunk Babánk érkezésének, hogy már 3 !! hónapos korában megvettük neki az ugrálóvárat :):) Ma már mosolygok magunkon, már nagyobb, szereti. Mi is tettünk alá vastag anyagot.
2010. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bestway ugrálóvárat vettem a vaterán,nagyon szerette volna a fiam,ha nem megy tönkre! 1(!) használat után a ragasztás mentén elkezdett szétrepedezni,tehát az oldalsó falait már nem tudtuk felfújni.(a ragasztás mellett meg képtelenség megragasztani!)Utána használtuk csak az alját,még kétszer(tehát összesen háromszor),utána az is elrepedt a ragasztás mentén!Tehát szerintem ilyent ne vegyél!Nagyon örült neki a fiam,de sajnos nincs pénzünk újat venni,meg így már nem is mernék...remélem tudtam segíteni!
2010. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!