Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért baj az, hogyha én nem...

Miért baj az, hogyha én nem akarok bulizni, hülyülni állandóan, és nyugisabb, otthon ülősebb típus vagyok?

Figyelt kérdés
Főiskolai kollégista vagyok már több mint egy éve. És idén jött elő már így első héten a gond, hogy én teljesen más beállítottságú vagyok mint a barátnőim. Ők mindennap buliznának, tombolnának, de én nem. Én szeretek inkább nyugalomban elolvasni egy könyvet, beülni cukrászdába, filmet nézni, vagy szeretkezni a barátommal, sétálgatni a szerelmemmel, mint a kollégiumban őrületes partit tartani, és magamra haragítani a csendesebb kollégistákat, és a kollégium igazgatóját. Így én a nyitóbulit is inkább kihagytam, kint aludtam a barátomnál. Viszont másnap mondták, hogy nem értenek, hogy miért nem akarok bulizni, hiszen fiatal vagyok. De én nem vágyom rá. Néha belemegyek kényszerből egy-egy buliba, de akkor sem érzem jól magam. Ha buli, akkor én a barátommal szeretek szenvedélyesen táncolni, és ennyi. Nem a részeg barátnőimet hallgatni, hánytatni, fektetni, rendet rakni. Miért nem lehet megérteni, hogy én más vagyok? Szerintük így elszalasztom az ifjúságomat, és boldogtalan leszek, sőt szerintük már vagyok is. De miért?
2010. szept. 3. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem más vagy,hanem érettebb.A barátnőid pedig az éretlenek,mert nem veszik észre.
2010. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Te viselkedsz jól,és nem veszíted el a fiatalságodat! A társaiddal pedig ne törődj!
2010. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ez vagyok csak fiúban és 17 évesen, és ezért nincs is barátnőm, meg haverjaim se, senki, mindig itthon ülök és kész, és nem megyek sehova. Az igazság hogy nekem is mondják hogy: érettebb vagy azért meg ilyeneket, de ha az érettség azt jelenti hogy nincs 1 barátom sem, és soha nem lesz barátnőm és itthon élem le az életemet úgy hogy a legnagyobb kikapcsolódásom a tanulás, akkor én köszi nem kérek belőle...
2010. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem baj, ilyen vagy. Ugyanakkor mégis azt tanácsolnám, hogy próbálj egyensúlyt tartani: néha belefér egy-egy buli barátnőkkel, barát nélkül, s még inkább olyanok, ahova a együtt mentek mindannyian. Ott együtt lehetsz a barátoddal s mégis társaságban.

Ez csak a felszín: a háttérben az mozgatja őket, hogy ők nálad mindig csak a második helyen lesznek, az első a barátod (pl. nyitóbuli), ami normális, csak ezt te fokozottan érzékelteted velük. Talán szeretnének szorosabb barátaid lenni, több időt együtt tölteni veled, de te az elmondásod alapján ettől rendszerint elzárkózol. Ha néha engednél nekik, leszállnának rólad.

2010. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!