Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehetne esélyem összeismerkedni olyan lányokkal akiket ilyen jelzőkkel szoktak illetni mint pl. "otthon ülő tipus", "nyugis lány" stb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Otthon:DDDDD

Hát nem tök jó?

2011. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy, hogy ő magam választotta ezt a helyzetet, vagy valami kényszerítette rá...De az sem, hogy van-e lehetősége kitörni vagy sem. Írhatnál konkrétabban.
2011. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Különböző chateken,társkeresőkön.
2011. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk, itt is akár :) Chateken, szolidabb pubokban, koncerteken (nem a vadulós fajtákon). Amúgy hány éves vagy?
2011. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát csengess be mindenhová,hátha épp otthon van egy. :D Mivel a névben is benne van,hogy "otthon ülő",így nyílván logikusan ki lehet következtetni,hogy nem nagyon járnak el sehová.Amúgy én is ilyen vagyok,mondjuk azért ki szoktam mozdulni. :D Ismerkedhetsz ilyen lányokkal parkokban,könyvtárakban,plázákban meg ilyen helyeken.
2011. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én pont egy ilyen csajszi vagyok.ha gondolod írj privit.:)
2011. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként azt ,hogy "otthon ülő tipus" nem feltétlenül úgy szokták érteni valakire ,hogy folyamatosan otthon ül magában. Hanem általában ezt olyanokra használják akik nem azok a tipikus "hevesvérű alkatok" szval. értitek.
2011. júl. 2. 11:09
 8/9 A kérdező kommentje:
20:10 köszi a lehetőséget de nekem ez az egész internetes ismerkedés valamiért nem jön be.
2011. júl. 2. 11:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól, h otthon ülő típus, nem feltétlenül nyugis és mássz be hozzá az ablakon. Még valami: vannak olyan lányok, akik azért olyanok amilyenek, mert ezt hozzák ki belőle más lányok. Egyébként abszolút jó fej.
2014. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!