Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel ütitek el az időt...

Mivel ütitek el az időt ilyenkor a téli napokon, estéken? (gyerekkel) Ajánlanátok programokat?

Figyelt kérdés
Három kisgyerekkel,nem túl jó anyagiakkal merre hová milyen programokat lehet szervezni ezekre a hosszú sötét délutánokra?Nagyon rossz, hogy bent ülünk csak, de nem igazán van hová (és kihez) mennünk, sokszor unatkozunk.Ráadásul az anyagiak nagyon korlátoznak, olcsó megoldások érdekelnének ! köszi
2010. nov. 12. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem egy gyerekem van, szerencsére közel vannak a nagyszülők, sokszor ők szórakoztatják, vagy boltba este megyünk meg a postára. De játszóházba is el szoktam vinni. Meg a játszótér nálunk ki van világítva, úgyhogy sokáig tudunk maradni. De hogy hárommal mit tennék?! Nem tudom. Budapestiek vagytok?

2010. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, Érdiek. itt szinte semmi nincs, vagy drága, ráadásul ami jó a 2 nagynak, nem jó a kicsinek, mert ő 15 hónapos a nagyok 9, 11 évesek.a játszóterek nem túl jók, sőt..., a nagyszülők nem a türelmes fajtából valók.. nehéz. Azért köszi
2010. nov. 12. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ezeket tudom ajánlani, mint az elöttem szóló. Egyébként szerintem a játszótér minden korosztálynak megfelelő. gondolom a férjed is besegit, h el tudjatok menni valahova.
2010. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is érdiek vagyunk. Az én kisfiam decemberben lesz 2 éves. Merrefelé laktok?

2010. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bor utcák, vincelléri..., miért?
2010. nov. 15. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!