Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most költözünk Tatára! Ajánlan...

Most költözünk Tatára! Ajánlanátok védőnőt, valamint ottani kismamáknak való programokat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Védőnőt majd a lakhelyed szerint fognak kijelölni, őket nem lehet választani. minden település (persze, csak a nagyobbak) védőnői körzetekre van osztva, azt kapod, akinek a körzetébe tartozol.
2011. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a neten a "Háztűzőrző nők" honlapját, ott van Kerekítő, Zenebölcsi, Hordozóklub stb. Babaúszás a Törökfürdőben, van baba-mama jóga stb. Mi érdekel?
2011. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nos minden érdekelne, amivel a szülésig tartó kb 3 hónapot el lehet tölteni Tatán...
2011. szept. 19. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ajánlani nem tudok, csak úgy megörültem, hogy Tatára költöztetek. Mondjhatom ott nőttem fel, a legszebb (gimis)éveimet köszönhetem Tatának.Talán megadatik, hogy ott nevelhessem majd én is a leendő gyermekeinket.

Gratulálok a babához!

2011. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, félreértettelek! Azt hittem, már megvan a babó. Szülésre felkészítő jóga, kismamatorna, séta a Cseke-tó körül, az Öreg-tónál, szülésfelkészítő tanfolyam stb.

www.haztuzorzok.hu , itt találsz egy csomó programot. Ha gondolod, írj e-mailt, én Tata mellett lakom, Tatán dolgoztam a baba előtt.

2011. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!