Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom állandóan kitakarózi...

Kislányom állandóan kitakarózik éjszaka. Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
Éjszaka valahányszor felébredek átmegyek, hogy megnézzem, mert tudom, hogy hajlamos rá, és persze az esetek többségében kitakarózva találom. A hálózsákkal már elkéstem, most 17 hónapos. Pár hete alszik a saját ágyában, azelőtt velünk aludt, akkor ezért nem volt ilyen gond. Nagyon köszönöm!
2008. márc. 24. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért késtél el a hálózsákkal? Az én 3,5 éves unokaöcsém is még mindig abban alszik (mármint felül ujjatlan, alul zárt hálózsák szerű, zipzáros izé + takaró).
2008. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem késtél el a hálózsákkal, ez tűnik a legjobb megoldásnak. Hisz mégsem kötheted rá a takarót a gyerekre... :-)
2008. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy késő a hálózsákkal, mert mindenhol azt olvastam (pl. Kismama magazin), hogy ha pici korától nem használtuk akkor ha már tipeg vagy jár semmiképpen se kezdjük el, mert feláll és elesik benne. Az én lányom meg aztán tényleg ilyen, kipattan a szeme, és már áll is fel. Belegondolva, hogy én egy zsákban ébrednék, és még álmosan zsákban kellene felállnom, vagy akár a kiságyban pár lépést tenni benne, hát biztos felbukfenceznék. Úgyhogy köszi az ötleteket, de...
2008. márc. 24. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Melegebb pizsama, esetleg akár zokni a lábára és akkor tutira nem fázik meg fűtött lakásban.
2008. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aggódtam ezen, ha fázna, úgyis felébredne :) De tényleg, én is melegebb pizsit adtam rá régebben... ma már megtanult egyedül betakarózni. 5,5 éves.
2008. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. márc. 25. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom pici korától hálózsákban aludt és kb.2,5évesen hagytuk el,mikor költöztünk és kapott rendes ágyat meg ágyneműt. Sokszor kitakarózik,de meleg pizsi + zokni van rajta. Viszont ha fázik magára húzza,mert a teleken együtt alszunk és ott ezt tapasztaltam.
2008. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kitakarózik a kislány.alatta van 1meleg takaró,harisnya+meleg pizsama...melegen van öltöztetve.
2008. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!