Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki nem nyáron kezdte a...

Aki nem nyáron kezdte a szobatisztaságot, hogy csinálta, hogy ne fázzon fel a gyerköc?

Figyelt kérdés
Lányom nyáron nem hajlott rá,de most ugy nézem igen,de bugyit nem viseli el,meztelenül meg nem hagyhatom,mert fel fázik.
2010. nov. 14. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Csak kérdezem, hogy ha a bugyit nem viseli el, akkor miből gondolod, hogy hajlik rá?


Egyébként azt megteheted, hogy kicsomagolod, aztán bilire, aztán visszacsomagolod.


Mi tavasszal kezdtük, ahogy bejött a szép idő, aztán jött is vissza hetekre a rossz idő. :o(

Otthon bugyiban volt, amikor elmentünk, akkor egy darabig még pelusban. Hamar megtanulta a pisit szabályozni, de mindig vittem magammal pót ruhát "baleset"-re. :o)

2010. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is két hónapja lett szobatiszta. Kezdetben tiltakozott a bugyi ellen, de nem nagyon engedtem neki, nem engedtem pucér popóval futkosni. Vettem olyan bugyit, ami tetszett neki, superman, pókember, tigris, micimackó, verda mintás, ezek bejöttek, gyorsan ráadtam ès rà a nadrágot, megszokta. Esetleg ha a kedvenc mesefigurája lenne a bugyin? Hello kitty, egyebek?
2010. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is hasonló a probléma, 2 éves múlt a kisfiam, ha meztelen fenékkel van egyedül ráül a bilire és minden oda megy, nincs baleset, de ha bugyi vagy pelenka vagy bármi van rajta nem szól és nem tolja le, úgy érzi "biztonságban" van és minden bemegy. nálunk padlófűtés van, de mégsem szeretem meztelen fenékkel hagyni ilyenkor.

okos értelmes, de hiába mondom neki, hogy szóljon valamiért nem hajlandó.

2010. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Adj rá egy harisnynadrágot,abban nem fázik meg.Ha bepisil,az felszívja a pisit és lecseréled róla.Sűrűn ültesd rá a bilire,akkor is ha nem szól.Még ha csak egy csepp is sikerül a bilibe,nagyon dicsérd meg!

2010. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

14:16

Nálunk detto ugyanez a helyzet.

2010. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő télen szokott le,novemberben,ill.januárban.A koruk alapján lehetett volna várni(20 hósak voltak)de maguk kezdeményezték.Én nem hagytam meztelen őket,bár meleg a lakás.Elővettem az összes nadrágot harisnyát,és ha "beszaladt" a pisi akkor azonnal ment a mosógépbe,ott gyűjtöttem,és minden este átmostam.Reggelre szárazak voltak.Nem maguktól ültek bilire,hanem szóltak,vagy én ültettem rá,így nem kellet öltözködniük.

Ha hosszabb távra mentünk el otthonról akkor pelust kaptak,ha rövidebbre,akkor elég volt indulás előtt pisilni.Kb 2-3 hét volt ez az idő.

2010. nov. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!