Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kicsimnél hogy...

Másfél éves kicsimnél hogy tudom elérni hogy rajtam (anyán ) kívül más is érdekelje?

Figyelt kérdés
Más babák nem érdeklik, senkivel nem barátkozik, csak engem akar állandóan, húz mindenhova. Úgy irigylem az anyukákat akik beszélgetnek a játszón, én nem szólhatok senkihez, mert a kicsim megfogja a kezem és elhúz onnan.
2010. nov. 15. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, még az enyém is itt tart, pedig ő nemsoká 2 éves. néha már elviseli, ha épp mással van dolgom, de azért nagyon anyás a lelkem. mostanában kezdtem el mondani neki, mert azért már érti valamelyest, hogy anya most beszélget még egy kicsit, és majd utána jön...vagy anya elolvassa ezt az újságcikket...azt hogy mindjért, már régen érti, csak épp ilyen helyzetekben nem nagyon akarja tolerálni. de azért látom a fejlődést....nekünk kb. másfél évesen elkezdett csillpoadni ez a hiperanyásság, és most. kb. 2-3 hete megint csak én csinálhatok vele akármit, még jó, ha az apja megfürdetheti. de nem ad neki puszit, ha én kellek, én kellekl..nem tudom ez mire föl. talán, a fogai miatt, most jön a 4 utolsó. kitartást, majd csak jobb lesz!
2010. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vidd gyakran gyerektársaságba, meg olyan helyekre, ahol több inger éri. Nem hirtelen nagy tömegre gondoltam, mondjuk először egy gyerkőccel kéne összejárni rendszeresen, pár hét alatt megszokja, és utána jöhet a többi. Nálunk ez vált be.

Egy évesen kisfiam nagyon félt ha nagy társaságba mentünk, és így kezdtem el szoktatni a gyerekekhez. Most 22 hós, bölcsibe jár, és nagyon szereti!

2010. nov. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ne a játszón kezdd, hanem mondjuk otthon, ismerős környezetben.
2010. nov. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!