Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Otthon hagynád a gyereked...

Otthon hagynád a gyereked felügyeletre?

Figyelt kérdés
Testvérem gyereke nagyon beteg 2éves. Minden szavát sírva mond el gondolom annyira fáj a feje nagyon forró. Apámra bízta persze ő gépezik aztán azt elkezdett sírni erre mondja apum mindjárt én meg felszaladtam. Végül is azt kérte hogy kapcsoljam ki neki a tévét kikapcsoltam és egyből elaludt. Tesóm meg persze dolgozik igazándiból nem is annyira szereti a gyerekét. Én ilyet nem fogok csinálni ha lesz gyerekem. Otthon maradok inkább vele még ha az állásomba is fog kerülni mert ilyenkor a gyereknek a szüleire van szüksége. Te elmennél dolgozni ha tudod hogy nagyon beteg a gyerek?
2010. nov. 15. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, kire tudom bízni. Ha olyan valakire, aki csak netezne mellette, nem.

De pl. nagymamára, aki lesi minden sóhaját, talán igen.

2010. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én engem nem tudna az érdekelni hogy bárki is tud vigyázni rá. Szerintem ilyenkor a gyerekeknek a szülők kellenek
2010. nov. 15. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem túldramatizálod. ha van ki vigyázzon a picire és a tesódnak meg dolgoznia kell akkor még mindig ez az egyik legjobb megoldás. nagyon sokszor lesz még beteg és valószínű nem tud mindig otthonmaradni vele.
2010. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valóban a gyerekeknek a szülőre van szükségük, de ha a szüleit kirúgják a munkahelyről, akkor nemlesz olyan nagy öröm, hogy mindig otthon kell lenniük. Hiszen annak a gyereknek ennivalóra, ruhára is szüksége van. Nem minden munkahely tolerálja, ha anyuka kéthetente otthon van a beteg kicsivel.

Ha nem lenne mellette nagymama, aki csak rá figyel, én sem hagynám másra, de ha van vele olyan, akiben megbízom, akkor igen.

2010. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd, nem ismerem a nővéred körülményeit, de az én munkahelyemről utáltak már ki egy háromgyerekes anyukát, mert túl sokat volt otthon a betegeskedő gyerekeivel. Neki szerencséje volt, ki tudott lépni, jól álltak anyagilag. De ha az a tét, hogy legyen mit enni, ki legyenek fizetve a számák, s tudják törleszteni a lakáshitelt, akkor sajnos, ha megszakad a szíve, ha nem, menni kell.
2010. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazándiból nem is szereti annyira a gyerekét.
2010. nov. 15. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2010. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg lázas és rosszul van, addig nem mennék dolgozni. Ha már jól van, de még otthon kell maradnia akkor a mamákra bíznám. 21 hónapos a kisfiam, a mamák nincsenek a közelben úgyhogy én aha beteg végig itthon leszek vele.
2010. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem.lázas gyereket sosem hagytam otthon,senki felügyeletére.ha picit náthás,vagy meg van fázva vagy valami más de nem súlyos baja van akkor ige,de lázas nagyon beteg gyerekemet sosem hagytam másra,és a picit sem fogom.De ebbe az is beletartozik hogy nem volt beteges gyerek,és az én munkahelyem tolerálta ezt én sem voltam betegeskedő igy pontosan tudták,ha én otthon maradok akkor tényleg baj van.Ma már nagyon sokan féltik a munkahelyüket,mert a főnök kirúgja a betegbe megy,sajnos ilyen világot élünk.
2010. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!