Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen etetőszéket vegyünk?...

Milyen etetőszéket vegyünk? Nekem a dönthetőek tetszenek, a férjem szerint: ormótlanok, kicsi a lakás, karcsúbb legyen.

Figyelt kérdés

6,5 hónapos, 75cm, 8,5 kg a lányunk. Elég jól ül. Szerintetek a 10e körüli egyszerübb szék, vagy mégis kényelmesebb praktikusabb a 20e fölötti műanyag?

Szeretném, ha fél/egy órát, onnan nézelődne, mikor főzök, mosogatok, stb.

(Nincs olyan asztalunk ami elbírná a babánkat, tehát asztalra szerelős szóba se jöhet.)


2010. nov. 15. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
szia. elöször nekem is a dönthető tetszett, aztán meg vettem egy sima cam széket és nagyo szereti a lányom. kersztfiamnak is olyan van, ő is imádja.
2010. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 19e Ft-os van,de én nem vettem volna meg ennyiért,anyukám erősködött.

Minden állítható rajta ami csak létezik,3 fokozatban dönthetős,puha kipárnázott az ülése,duplatálcás.


Na,ebből az egyetlen dolog ami hasznos,hogy duplatálcás,mert ezt könnyebb takarítani.Ha már stabilan ül akkor mindegy hogy dönthető e vagy sem. Ennek a magassága is állítható,hát szoktam azt is használni,mert ha asztalnál ülünk akkor magasan ül a gyerek,ha etetem csak úgy valahol máshol,akkor meg lejjebb engedem és szembe ülök vele a fotelban. De enélkül a funkció nélkül is ellennék.

Ez kicsire összecsukható,de szerintem ennél olcsóbbak is vannak amik lapracsukhatók.


És a poén a végére: hónapokig nem is volt hajlandó benne ülni,csak nemrég kezdtük használni. És a sima egyszerű négy fix lábú,kipárnázatlan ülőkés ikeás 4000ft-os székben ami sógornőméknél van,hát abban evett eddig mindig a legjobban.

2010. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyenkünk van. [link]
2010. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6,5 hónaposan szerintem nem kell dönthetö.


én olyat vennék ami késöbb székként is használható.


mondanám a stokke etetö székeket de az egy vagyon

de olyasmit.


nekem másfél hónapos és gondolkodom hogy karira egy olyan etetöszéket kérünk amibe ilyen picin is bele lehet tenni, de késöbb normál székként is lehet használni, vagy is dönthetö babának. de nektek már olyan nem kell.

2010. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a férjed abba gondoljon bele, hogy ha a gyereknek nem tetszik valami, akkor ugrálni, hánykolódni fog a székben. minnél karcsúbb egy szék, annál könnyebben borul...


az a lényeg, hogy stabil legyen, aztán kényelmes a gyereknek, a ti kényelmetek csak ezután jön...

2010. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

stokke székre voksolnék én is, de mivel az nem pénztárca-barát, ezért ugyanezen tulajdonságokkal rendelkező (de mégis olcsóbb) etetőszéknek ajánlom a nálunk bevált a Hauck Alpha-t: [link]

stabil, átalakítható a gyerek fejlődéséhez és később akár fellépőként is praktikus lehet!

és persze nem utolsó sorban környezetbarát!!!

2010. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó nekem nem szimpi, számomra az a leghasznosabb az etetőszékben, hogy duplatálcás, és akármi folyik, esik rá, nagyon könnyen le tudom emelni a tetejét, és lehet tovább enni.

Ezen kívül még az fontos, hogy stabil legyen.

Nekünk ilyen van, és sokkal drágábbért vettük: [link]

2010. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!