Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki netről talált otthon végezhető munkát?

Figyelt kérdés
gyesen vagyok és egyedül nevelem a kislányomat.neten nézelődőm és találtam is egy párat de valami csomagot kell megvenni max990ft stb.ez valos szerintetek?ha utalok tényleg adnak munkát,és hogyan mükődik az ilyen?
2010. nov. 16. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen munkánál van egy alapszabály: semmit ne fizess a tájékoztatásért, munkáért. Törvénytelen ugyanis.

Ez alól egy kivétel van, amikor mlm céghez regisztrálsz dolgozni, DE! ott is csak akkor szabad vásárolni, ha a pénz ellenértékét termékben megkapod, vagyis nem a tájékoztatásért fizetsz, hanem terméket vásárolsz és ha nem akarsz vásárolni legyen lehetőség nulla forintos indulásra is.


A csomag megvásárlása előtt kérj tájékoztatást és tudd meg, mi van a csomagban. Ez nem lehet titok, elvégre fizetnél érte. És mielőtt fizetsz, mondják el, mi lesz a feladatod. Ha csak fizetés után adnának infot, akkor fuss messzire.

Ja és arra is vigyázz, nehogy emelt díjas számot hívassanak fel veled, most ez nagy divat, sokan bedőltek és fizetik a 16ezres telefonszámlát emiatt.

2010. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek a munkák mind kamuk.Nem szabad semmiért sem fizetni!!!Mind piramisjáték.Te fizetsz xy-ak azért kapsz valami csomagot ,utána neked kell befűzni embereket,hogy ennyi meg annyi pénzért tudsz munkát,azok neked fizetnek és így tovább...
2010. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hú én egyszer kipróbáltam egy ilyet,de egy akkora becsapás,hogy csak na!Kifizettem a pénzt(990),erre küldtek egy papírt,amin több lehetőség közül választhattál,melyiket akarod megvásárolni több ezer ft-ért.Már nem emlékszem pontosan,milyen munkák voltak benne,de talán volt borítékolási,gépelési,újságkihordói munka.Persze vedd meg 4-5-6 ezerért a csomagot és neked kellett azt is eladni,amit pl.legépelsz .Nem tudom elmagyarázni.Úgyhogy vettem egy papírlapot majdnem 1000ért.Nem tudom,hogy érthetően írtam e le,de már nem most volt ez.Nem emlékszem pontosan mindenre.
2010. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Amúgy én is itthon vagyok a 2.5 éves lánykámmal és jó lenne nekem is munka.De az ilyeneket le kéne csukatni,visszaélnek azzal,hogy sok embernek szüksége van ilyen munkára.Nem tudom,mikor lép már valaki ez ügyben.
2010. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan nem igazán otthon végezhető munkát találtam, de a neten. Próbavásárlásokat csinálok GYES mellett és akár a gyereket is vihetem magammal,mert egy-egy meló nincs 10-15percnél több. Igaz itt menni kell, nem lehet otthonról csinálni.

Én munka mellett bevállaltam heti 6-7boltot(ami mindig változó). Ez heti kb 12-15e ft-ot jelent. Nem sok , de kiegészítésnek megfelel és ha azt nézükk, hogy összességében letudom 1nap alatt akkor tökéletes :)

2010. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13:06-os vagyok.Ez a próbavásárlás tök jó lenne nekem is.Mi ennek a lényege?Mi kell hozzá?valaki tud nekem segíteni ebben?
2010. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!