Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha Gyed alatt vállalok bedolgo...

Ha Gyed alatt vállalok bedolgozó, otthon végezhető munkát (hivatalos munkaszerződéssel), és nem mondok le a Gyedről, akkor annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Köszi!
2011. nov. 11. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elveszik a gyedet, hiszen jogtalanul vetted igénybe, kamatot rónak ki a jogtalanul felvett összegre és 10-100eFt-ig terjedő bírsággal sújthatnak.
2011. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Remek!!!! Köszi a választ! Bár nem értem, magát az egész törvényt, miért nem lehet Gyed mellett bedolgozói munkát végezni, hiszen az csak 20.000-30.000Ft havonta, ami csak kereset kiegészítés, mert az állam által folyósított összeg (Nekem: 59.000Ft) hideg vízre sem elég! Valószínű, ha a plafont kapnám, nem akarnék éjszaka bedolgozni alvás helyett!! Pffffff..
2011. nov. 11. 13:24
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Gyed mellett munkát végezni nem lehet. Ennyi.
2011. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ez a törvény. A gyed egy jövedelempótló ellátás. Azért kapod, hogy otthon ülj a fenekeden a csemetéddel és neveld.

Ezt egyébként úgy szokták kikerülni, hogy nem a saját nevükre írják a szerződést...

2011. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sajna nem lehet.megkérdezhetem,hogy milyen munkát végzel?én gyes-en vagyok,és jól jönne egy kis plusz nekem is.
2011. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én is örülnék egy ilyen munkának.
2011. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszoló:

Otthoni katalógus csomagolás vagy adminisztratív munka.

www.jobsbyway.8x.hu

Önéletrajz/bemutatkozás alapján választanak ki a munkára.

Sok az info, az oldalon minden le van írva!

Remélem Nektek bejön!

2011. nov. 11. 14:16
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, jövedelempótló pénz, de akkor adjanak annyit, hogy meg lehessen belőle élni! Ennyi..
2011. nov. 11. 14:18
 9/15 anonim ***** válasza:
kérdező.dolgozott valaki ismerősöd nekik,vagy ismered őket?meg lehet bennük bízni?nem lehet rossz,és ha havi 10-20 jönne be még akkor is jo lenne.a papír szortírozásban jó vagyok.
2011. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem ismerek senkit aki dolgozott volna Nekik, Én találtam Őket, gondoltam jó lenne.. Nem tudom megnézted e a honlapot, de a katalógus csomagolás azért sokkal összetettebb, mint szortírozni a papírokat! Osztrák wellness ajánlatokat tartalmazó katalógusokat kell meghatározott módon borítékolni, és egy lista alapján kézzel, szépen megcímezni! 50.000-60.000Ft kereshető, amennyiben heti szinten 300-400 (vagy 200-300, nem emlékszem pontosan) darabot megcsinálsz, ez napi 2-3 óra munkát jelent állítólag! Mivel személyes adatokkal dolgozol, ezért vagy Neked kell kikérni az erkölcsit, és bemutatni, vagy befizetsz 1.850Ft-ot, és Ők leinformálnak + ki kell tölteni egy adatvédelmi, és egy titoktartási nyilatkozatot! Én ezeket mind megtettem, minden rendben volt, csak a munkakezdés előtti utolsó lépcsőfokon kiderült, hogy nem dolgozhatok..
2011. nov. 11. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!