Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is így zajlik a betegség?

Másnál is így zajlik a betegség?

Figyelt kérdés

Kisfiam 22 hónapos,már 1 hete betegeskedik és azóta szinte semmit sem eszik!Napi 2 joghurtot fogad el,semmi mást.Húst sem evett már vagy 2 hete,gyümölcsöt,zöldséget szintén nem.Eddig sem volt jó étvágyú,de ez a mostani állapot teljesen kikészít,nagyon ideges vagyok.

Nálatok is így van,ha beteg a gyerkőc?Mit tegyek?


2010. nov. 16. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem sok mindent tudsz. Majd ha meggyógyul eszik rendesen. Az én babám is a szokásos kevés kajánál is kevesebbet evett betegségekor. Ismerősöm babája 1,5 éves lehetett a nyáron, ha jól emlékszem 1 hétig csak krémtúrót evett reggel-este. Mást nem volt hajlandó megenni, az anyukája meg már annak is örült, hogy ezt megeszi. Aztán meggyógyult és elkezdett normálisan enni. :)


Jobbulást a gyerkőcödnek!

2010. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ez az én mai kérdésem:(


Én ebédre csináltam neki rántottát, mert azt alapból szereti ketchuppal, végre evett belőle:) Lehet, hogy ma már mást nem eszik, de kitartás!!

2010. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi,rendesek vagytok! :( Hááát,sovány vígasz,de akkor nem egyedi az esetünk!

Remélem a legjobbakat,elkezdek neki adni vitaminkészítményt,hátha az is lendít a helyzeten.

2010. nov. 16. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok

Próbáljátok ki a Béres cseppet. Amellett, hogy vitamin, étvágyat is csinál. :) Én vettem, talán ez is segített, hogy jobb étvágya lett.

2010. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok...a béres csepp cebionnal hat ugye?
2010. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Igen,a Béres csepp mellé c-vitamint is kell adni,én is Cebiont vettem hozzá.

Egy ideig használtuk,de azt olvastam,hogy hosszú távon vesekövet okoz,ezért abbahagytam az adását. (márhogy a Béres cseppét)

Tegnap beszereztem a Vitacolant,kíváncsian várom a hatást!

Köszi nektek mégegyszer!


Jaj,még annyit leírnék,hogy éppen tegnap sikerült egy tányér husilevest,meg töltött csirkét megennie a kisfiamnak.:) Kicsit jobb már a hangulatom!

2010. nov. 17. 07:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök a pozitív változásnak!!! :) Látod, majd csak megjön a lurkó étvágya! A kis ördögfiókák tudják hogyan kell a szüleikre a frászt hozni, csak hogy mindig legyen valamin aggodalmaskodni... :D A Béres cseppet egyébként én is csak időszakosan szoktam adni, 2 hétig kapja, amíg nem látok változást, utána abbahagyjuk.
2010. nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!