Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vesztek 3 év köröli...

Mit vesztek 3 év köröli gyereketeknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Egyenlőre az én lányom mindenevő játékok terén. Ötleteket gyűjtök magamnak, és esetleg ti is találhattok a válaszok között olyan ötletet amire eddig nem is gondoltatok !
2010. nov. 17. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjem készít egy nagy fa babaházat, és abba kap még bútorokat.
2010. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom Duplot kap karácsonyra.Egy házat és egy vonat szettet.
2010. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Bogyó és Babóca dvd-t, népdalos cd-t, mesekönyvet, én kicsi pónimat. Rokonoktól gyurmát, színes ceruzákat, színezőket, Barbie babát, ruhát kap.
2010. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom cumizós babát kap amihez ruhák,bili és etetőszett van.Gyurmát is kap és ruhákat is a nagyitól.
2010. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsifiam gitárt kap, mert imádja :)

Nagyszülőkkel együtt működésben pedig memóriakártyát, hogy okosodjon, és ikeás fa vonatot, hogy játszon :)

Keresztlányomnak is memóriát néztünk, de neki nem autósat, hanem hercegnőset vagy Bambisat. Illetve egy "Logo Zoo- Állatok és kölykeik"-nevű oktató játékot és társait, a Duo-t és a számokat.

2010. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!