Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden kisgyerek Elmo mániás?...

Minden kisgyerek Elmo mániás? Miért tetszik ennyire a gyerekeknek? Hol tudnék ilyen figurát venni a 20hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés

2011. nov. 7. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Vaterán nagyon sok van, de ha újan akarsz, akkor szerintem bármelyik nagyobb játéküzletben.
2011. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az én fiam az volt.az első mesék egyike volt amit hajlandó volt megnézni,és kb 1 évig ment is nála,de mára már nem szereti.most thomas mániás.gondolom ez időszak kor kérdése is.De kiváncsi vagyok megnézi e még az elmót mert van egy elmós karácsonyi DVD-je és azt majd be fogom télapó elött rakni neki,majd meglátom mit szól hozzá.az aukciós oldalakon rengeteg ilyen bábú van.
2011. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy csomó részt töltöttünk le neki,legalább 30at,és mindegyiket 100xlátta!

Naponta képes egymás után 3-4et megnézni. Más mese nem érdekli ennyire,nem nézi végig.

Most kapta meg a "Felejtsd el a pelust",Elmo dvdt. Annyira örült neki,hogy a dvd tokon puszilgatja Elmot!

2011. nov. 7. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok,igen az én fiam is ilyen.töltsd le neki az elmó meg menti a karácsonyt c részt imádni fogja azt is.De én egy elmós puzzle könyvet vettem neki,nem akartam többet költeni a kis ideig tartó hóbortra.azt meg lehet most karácsonyra el is adom.
2011. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én lányomat nem kötötte le.
2011. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elmo rajongók vagyunk mi is. Most a budaörsi tescóban elég sok féle elmo figura van.

Én a legjobbnak a TMX Kacagó elmót tartom, bár ezt a vaterán vettem (bukfencezik, táncol) és van egy kisebb aminek ha a száját nyitogatjuk, beszél.


Az összes elmo dvd is a kedvencünk.


Ha javasolhatom, akkor a fisher price elmo termékeid válaszd, mert az élethűbb, mint a Tico fajták.


Ha gondolod küldök neked meséket, csak add meg privibe az e-mail címed.

2011. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az en fiamnak se jott be

ket es fel eves, scooby doo manias

elmonak jobban orulnek :)

2011. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Írtam privit. Köszi mindenkinek.
2011. nov. 7. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:

gőzöm nincs róla, szerintem rettenetes, a lányomat szerencsére nem érdekli

nálunk most kezdődött a mekk elek korszak, de azt is úgy nézzük, hogy köben játszunk

33 hónapos a kislány

2011. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kisgyerek? Ne nevessetek, ki 12 éves lány vagyok, mégis van Elmo-m!!!
2012. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!