Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok pár tippet házilag...

Adnátok pár tippet házilag készülő babakonyhához?

Figyelt kérdés

Párom asztalos, így a mi konyhánkat és az összes bútorunkat (és a rokonokét, barátokét) is ő készítette és kitaláltuk, hogy a 4 és 1 éves fiainknak is csinálunk egyet.

Találtam egy tök jó oldalt: [link] de hátha nektek is van pár ötletetek, hogy mivel lehetne felturbózni :)

Amúgy 1m széles és 1m magasra terveztük, a pultmagasság 50 cm lenne, ezek jó méretek lennének?

Lemérné, akinek van otthon?

Mi az, amit a gyermeketek nagyon szeret rajta? Pl. a tekerhető gombok vagy a nyitható csaptelep (persze víz nélkül :)) vagy valami egyéb extra?

Köszi előre is!


2010. nov. 18. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Google-ban keress képeket - de ne magyarul, hanem inkább angolul írd be, h play kitchen, rengeteg (szebbnél szebb) találat lesz


[link]

2010. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Természetesen nézegettem már a neten is, csak érdekelnének "személyes" tapasztalatok, vélemények is, amiket a fotókról és külföldi honlapokról nem kapok meg.

2010. nov. 18. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt vannak fenn aranyos ötletek:


[link]

2010. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a miénk: [link]

A sütő gombjai és "elektronikája" egy kiszuperált mikróból lett kiszedve, így az egyik gomb eltekerésével világít, ha visszatekeri csenget, és kialszik a lámpa (ezt imádja a lányom) a másik meg kattog.


A mosogató 100Ft-osból rozsdamentes tál, a tűzhelyen a vasak edényalátátből vanak. A csaptelep egy kiszuperált kerti csap alkatrészeiből. A hűtőajtót fémlemezzel burkoltuk, hogy tapadjon rá a hűtőmágnes. Most nem tudom lemérni, de ha érdekel holnap megmérem. Amúgy egy láda és egy íróasztal lett átalakítva. A kajákat én varrtam, az edényeket az ikeában vettük. Ezek tök jó méretűek, nem is túl picik, és nagyon jó minőségüek, és nem is drágák.

2010. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

: tegnap 22:27


Hűűű, le a kalappal!!!! :)

2010. nov. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

22:27-es:

Köszi szépen, pontosan erre gondoltam! :)

Nagyon szép a konyha és azok a gyümölcsök fantasztikusak! Úgy irigylem az ilyen ügyes és kreatív embereket :)

Ez a mikrós dolog is nagyon jó, eszembe sem jutott volna!

Köszi még1x!!

2010. nov. 19. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!