Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megutheti a tanar a kisiskolast?

Megutheti a tanar a kisiskolast?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 14:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Igazad van, ahogy te is mondod, ha egy idegen teszi az máskérdés. De a tanára (tanító nénije?) tette, az akire - tetszik vagy sem - részben rábíztad a gyermeked nevelését. És bár nem szeretnék nagyon eltérni a témától, de ez is hozzá tartozik sztem. Mert ha én rábízom vkire a gyerekemet, bízom benne, hogy a tőle telhető legjobb tudásával fog vele foglalkozni. És talán ő meg is van róla győződve, hogy így is tesz, arról meg nem feltétlen tehet, hogy nem esnek egybe a gyermeknevelésről alkotott nézeteink. Ezért először én szépen megkérném, hogy ne tegye, és ha ezután is megütné, vagy hátrányosan megkülönbözetetné, na akkor lekapnám a tíz körméről az tuti! Mert egyet értünk abban, hogy se tanár, se senki más ne üsse a gyerekem, én se teszem.

(Jelképes füzettel fejtető érintés okés :))

(17:26-os hozzászoló voltam)

2010. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Tegnap 10.18-asnak üzenem, hogy pont annyi gyerek-tanár ellenni erőszakról olvasni mint tanár-gyerek elleni erőszakról. Egy biztos az erőszak erőszakot szül, ebből is látni. Tudod régen lehet hogy volt körmös, meg sarokbaállós bünti, és kukoricatérdepelés, de nem apróságokért és nem hülyeségekért. Egyébként pedig ha az én gyerekem kővel dobálózna a patakparton, előszőr is magamban keresném a hibát. És ha a gyerekem rossz az iskolában akkor is én próbálnám megnevelni, mert ez az én jogom. A tanár nevelhet, erre ők elvégeztek egyetemeket hogy milyen módszerrel, de szerintem a fizikai bántalmazás nincs benne. És nem is joga ez a szintű nevelés, elsősorban a tanitás a joga. Tehát ha a tanár szól nekem hogy valami nem tetszik neki a gyerekem viselkedésében akkor majd én helyreteszem. De hogymár ő csapkodja a fejét. Milyen jogon? Igen hova tart a világ. Ütögesse a saját gyerekeit, ne a másét!!! Ezért ütögetik a diákok is a tanárokat!!! Na de ne menjünk ennyire mélyen bele. A lényeg hogy nincsen joga megütni , akkor meg pláne, ha éppen nem is csinált semmi rossz dolgot!
2010. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ámítsd magad, nincs annyi gyerek-tanár erőszak. Persze és józan logikára vall, tanár fejbeveri füzettel a gyereket-erre az megöli diáktársát. Szerintem is tisztán látható az összefüggés.
2010. nov. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Az öltözőben verekedett 3 osztálytársam ( én nem voltam benne a verekedésbe) és a tanár sorba állított mindenkit és sorba ütötte a fejünket és az egyik osztály társam( az Attila aki,szintén nem volt benne).a lányok meg elkeztek sírni mert azoknak is leb.szott egy k.va nagyot(ők se voltak benne a verekedésbe)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Bocs ott az Attilásnál az ez akart lenni :az egyik osztály társam (az Attila aki,szintén nem volt benne) elfutott és a tanár akkorát leb.szott neki hogy elesett(egyébként 4.-esek vagyunk)
2016. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!