Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megutheti a tanar a kisiskolast?

Megutheti a tanar a kisiskolast?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 14:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%

Elvileg nem.

Tanár nem üthet gyereket!

2010. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
36%
Én ugyan nem vagyok kisiskolás, 12-es vagyok, de ha engem megütne az egyik tanárom simán visszaütnék neki, de neki jobban fájna...
2010. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
55%
Kedves utolsó válaszoló, megnevettettél :) Amúgy tanár nem bántalmazhat gyereket.
2010. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem ütheti meg. Ennek ellenére engem legalább 5x megütött kisikolás koromban a tanár.. Persze oka volt, amivel otthon nem "dicsekedtem el". Mégsem lett belőlem sem félhülye, sem lelkibeteg. Sajnos a mai gyerekek jó része igencsak megérdemelne egy taslit.. de nem lehet.
2010. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Mert epp bejott a tanar amikor a fiam megmutatta a fuzetet az egyik osztalytarsanak.Semmi mast nem csinalt ami a tanar felhaborodasat valthatta volna ki,korbetelefonaltam a gyerekeket es igy tortent,erre a tanarno odament hozza es a fejere utott egy konyvvel.
2010. nov. 19. 14:56
 6/35 anonim ***** válasza:
68%
Milyen füzetet mutatott meg? Nem értem. A házi feladatát valaki másnak? Vagy dolgozatírás közben kiment a tanár, és ő megmutatta, mit írt, egy másik gyereknek?
2010. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
23%

Ez gáz!

Fel kell jelenteni a tanárnőt. Illetve első sorban az igazgatónál kell panaszt tenni.


Az én férjem is tanár, ő is kiosztott már néhány "taslit" (ez tetszett!), de egyrészt nem kisiskolásnak, hanem gimnazistának, másrészt annak mindig oka volt, és aki kapta tudta ezt, nem is futottak ők sem "segítségért"...

2010. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Tehat becsengettek es amikor a tanarno belepett az ajton akkor a fiam epp mutatta a sajat fuzetet,gondolom a hazi feladattal egy kislanynak.
2010. nov. 19. 15:04
 9/35 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom nem erősen ütött a tanár, csak jelezte, hogy bejött. Nem hinném, hogy a mesevilágban élő kisgyerekek véleményére kell adni.

Vagy esetleg előzménye is lehetett a történetnek. Mindenesetre nem fog belehalni a gyereked! Talán, ha nem törölték volna el a régi jól bevált körmösöket, akkor még mindig megkapnák a tiszteletet a tanárok. És nem gondolnák a gyerekek meg a kedves szülök, hogy a seggükből rántották ki a pedagógusokat.

2010. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
62%
Ha becsengettek, akkor a helyén kell ülnie a gyereknek. Nem pedig járkálni a másik asztalokhoz. De, ha nem adnád a fiad alá a lovat a tanár ellen, akkor ezt ő is tudná, és nem mászkálna magabiztosan a teremben, amikor nem lehet.
2010. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!