Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 óra alvás napközben, normáli...

4 óra alvás napközben, normális vagy sok?

Figyelt kérdés

2 éves kislányomnál sűrűn előfordul, hogy ennyit alszik napközben, ez nem túl sok?

(Vashiányos egyébként)


2011. nov. 7. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem soknak tűnik, de a lányomnál csoda, ha 2 órát alszik. éjjel fél 9-fél7 ig alszik ált.
2011. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is soknak tűnik, bár azt nem írtad éjjel hogyan alszik és mennyit.


Én anno vashiányos voltam, de nem aludtam napközben már 2 évesen. Úgyhogy én meg ezzel akasztottam ki állítólag anyukámat... (csak azért írom, mert nem biztos, hogy a vashiánnyal függ össze)

2011. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Általában 9körül alszik el este, és reggel 7-fél8kor kel.

A vsahiányt azért említettem, mert az orvos anno mondta hogy okozhat fáradékonyságot.

2011. nov. 7. 16:39
 4/11 anonim ***** válasza:

20 hónapos a kisfiam és simán alszik néha 4 órát napközben.semmi baja.ne aggódj!jó az alvókája:)

Még mindig alszik du.13 óra óta...

2011. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én lányom aludna ennyit! Örülök ha 2órát alszik napközben. 19hónapos,Este 9,fél 10kor alszik el,de már 7kor fent van.
2011. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-) Mindenkit felpontoztam.
2011. nov. 7. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha este 9-kor alszik el es reggel 7-8 kozott kell akkor szerintem nem sok. A kisfiam 21 honapos este 7:30-kor alszik el es reggel 8-kor ebreszteni kell (bolcsibe menetel miatt). A bolcsibe alszik altalaban 2 orat. Szinte ugyan az csak mashogy beosztva. :)
2011. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden embernek más az alvásigénye. Van ismerősöm, akinek a lánya este 10-től reggel 4-5-ig alszik csak, 3 éves. Normálisan fejlődik, neki ennyi elég. És napközben is alig lehet kicsit pihentetni. Ja, és nem hiperaktív.
2011. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 23 hónapos lesz,de még mindig 2x alszik napközben.

Éjszaka általában még 2-3x ébred,reggel 6-ig alszik este 8.30-tól.

Délelött 9.30-tól alszik 1 órát és délután pedig 2.30 körül ismét jó másfél órát.

Nem vashiányos,mert erre gyanakodtunk,egyszerűen ennyit alszik,majd ha megérett rá,ezt mondta a doktornő,akkor magától átáll a napi 1x-i alvásra.

2011. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is simán aludt ennyit délutánonként, aztán szépen egyre kevesebbet.

Nekem egy elvem volt, amit konzekvensen betartottam: alvó gyereket nem ébresztünk fel csak azért, mert úgy nekem mint szülőnek kényelmesebb lenne. Ha ennyit kell aludnia, akkor tegye! Majd ez is változik, és lehet, hogy még vissza fogod sírni, hogy mennyi időd volt napközben. :)

2011. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!