Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megnéznétek? Szerintetek...

Megnéznétek? Szerintetek kövér a fiam?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdésben,hogy hány kilók bizonyos korú gyerekek,és hát ledöbbentem,mert 4-5-6 évesen annyi a súlyúk,mint az én fiamnak.Augusztusban múlt 2 éves,és majdnem 17 kiló:S

Az első kép augusztusi,a másik meg most készült egy oviban,mert bevittem körülnézni.

[link]

[link]

[link]


2010. nov. 20. 10:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a csontjai nehezek. Egyáltalán nem kövér.


Én kb. 7 évesen voltam 17 kiló de nálunk meg mindig ez volt a mumus.

2010. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
jó sok választ kaptál, csatlakozom én is :D Dehogy kövér. Az én kisfiam is hasonló testalkat, 17 hós és 14 kiló!!! (még a borostyánlánca is ugyanilyen :D) Én inkább úgy szoktam fogalmazni, ha súlyáról van szó, hogy sűrű gyerek :D
2010. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Ez jó!Sűrű a gyerek...D Köszi mindenkinek a válaszokat!

Nem,nem mértem el a súlyát,ennyi...A hosszát pillanatnyilag nem tudom pontosan,de ha hazajött a nagyitól,megmérem.

2010. nov. 20. 18:56
 24/25 anonim ***** válasza:

Azért szerintem neked is látnod kellene hogy nem kövér. Amúgy az a napszemüveges kép valami haláli:D kis gengszter :D

Az én kisfiam most múlt 3 éves és 20 kiló (106 cm)És egyáltalán nem kövér. Ő 18kg volt 2 évesen. Mindig jót nevetek rajta, hogy súlyra már mehetne iskolába :D Amúgy én azon szoktam aggódni, hogy nem túl vékony-e (nem, nem az, csak amikor nő 4-5 cm-t hirtelen akkor annyira vékonynak tűnik a lába stb...)

2010. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ugyan már, hol van ő a kövér gyerek kategóriához? Gondolom, a magassága is meg van hozzá, arányos és szép nagyfiú. Az én kisfiaim is kis husisak, jó nekik combjuk is van, de rájuk sem mondták hogy kövérek lennének (20 hónaposan 85 cm, 12,5 és 13,5 kg a súlyuk). Olyan jó megfogni őket, kis masszívak,stramm gyerkőcök. És szerintem a Te kisfiadnak is erős a csontozata, nem néz ki 17 kilósnak. Férjem az ilyen gyerkőcökre mondja, hogy "jól sikerültek" ;)
2010. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!