Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megnéznétek ezt a videót? Az...

Megnéznétek ezt a videót? Az én fiam, ugyan ilyen, akkor lehetséges hogy autista?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 3. 14:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%

Kár, hogy annak a blognak vége...


Mennyi idős a fiad?

2010. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%
Akkor valószínű :((
2010. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Azért ezt orvostól is kérdezd meg!Hátha...
2010. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
46%
Mármint ugyanilyen milyen?Ezer száz dolgot csinál a kisfiú a videón,ami nem okvetetlenül autizmusra vall,és minden korabeli gyerek csinálja...Mit látsz,és mi az amit a kicsid csinál ami neked aggodalomra ad okot?
2010. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%
Remélem, hogy nem mert az én kislányom is ugyanilyen csak még 18 hónapos. Szerintem ez a kisfiú pont azt csinálja amit minden más gyerek. És Ő autista lenne? Én nem látok rajta semmi furcsát. Miben más mint a többi gyerek?
2010. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%
Előző vagyok.Most én vagyok a hülye,vagy rossz videot néztem,nem értem mi a baj...
2010. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
46%
Illetve nem előző hanem 14:10es.De az elottem 2 vel iróval egyetértek.
2010. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%
szerintem kicsit elhamarkodott dolog lenne ilyet állítani. Az én fiam is néha csinál furcsa dolgokat, de nem gondolom h baja lenne. Ránézésre ez is csak egy átlagos kissrác és ez a video nekem nem túl sokat mond, ha mindennap látnám, ismerném a tényleges reakcióit biztos más lenne a véleményem, de szerintem ez alapján ne gondolj autizmusra. Orvossal beszélték erről?
2010. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként a videon szerplő kisfiú mosolyog,érzelmek vannak az arcánami az autistákra nem éppen jellemző,ismerek autista gyereket és az nem ilyen.Az hogy sorba rakja a dolgokat lehet autizmusra utaló jel is,meg nem,ismerek 4 éves kisfiut aki ugyanilyen szépen sorba rakja,mert igy tetszik neki,de nem autista,a csuszdáról háttal lecsúcsás,hogy nézkéli a kezecskéit,hogy tornyot épit,stb,ez mind normális egy ekkora gyereknél...
2010. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De jó hogy ennyien válaszoltatok! Nagyjából ezeket vártam! Igen! Én sem találok semmi különöset benne, csak nézelődtem, mert a két éves fiam nem beszél, és a háziorvosban felmerült a gyanú. Egyébként iszonyatosan barátságos, mosolygós, rettenetesen köNNYEN kapcsolatot teremt. Szóval nem értem. Torony, sorbarakás, szerintem is természetes. De nagyon megnyugtattatok. Persze azért figyelem, de örülök a válaszaitoknak. Köszönöm mégegyszer!
2010. szept. 3. 14:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!