Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két évesemnek átázik éjjelente...

Két évesemnek átázik éjjelente a pelenkája, van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés

Újabban több folyadékot iszik, este pld. 2 dl teát és 3 dl tejet (kéri mindkettőt, tehát nem én nyomom bele), és hajnalra állandóan átázik a pelenkája, ruhája, ágya :(


Pampers 5-öst használunk. Van ennél nagyobb pelenka? Vagy ti hogy csináljátok? Köszi előre is. (Ja, nincs még két éves, 22 hónapos).


2010. nov. 22. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Van a Pampersnek 6-os nagysága, de szerintem inkább a bősége, ami nagyobb. Próbáld ki, hogy a pelenkára még húzol egy leszoktató bugyit. Ez kifelé vízáteresztés gátlós, így ha át is ázik a pelus, a bugyi belülről felszívja, de kifelé nem engedi. Mivel mi is Pamperst használtunk, így másik fajtáról nem tudok véleményt alkotni. Lehet, hogy a pelenka márkájának cserélése is segít.
2010. nov. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 dl tej után csak vizet adj neki!

Ha nagyobb pelenkát veszel, az is átázik majd, mert az bővebb, a combjánál kifolyik majd!

2010. nov. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiam van,de szintén a Libero 5-t cseréltem le emiatt a kifolyós dolog miatt.

Most Huggies 4+-t használunk,nagyon jó,sokkal jobb mint a Libero.Nagyobb,tágasabb is és több pisit elbír.Már a 2. csomaggal vettem és azóta nem történt baleset.


Egyébként,lehet,hogy valóban segítene,ha kicsit kevesebb folyadékot inna a kislányod lefekvés előtt.

2010. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok. Ma már nem kapott teát, csak kb. fél dl vizet ivott pohárból vacsi után, és lefekvés előtt csak 2 dl tejet ivott meg. Hát kíváncsi leszek. Ha így is "baleset" lesz reggelre, akkor kénytelen leszek más (nagyobb) pelenka után nézni.. amit kicsit sajnálok, mert születése óta ezt használjuk, és eddig teljesen elégedettek voltunk vele.. most meg már lassan a leszoktatáson kéne törnünk a fejünket, és nem másik márkán.. de hát ez van. Köszi még egyszer, pontot megkaptátok, hasznosak voltatok! :)
2010. nov. 22. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!