Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babáitokat hogyan...

Másfél éves babáitokat hogyan öltöztetitek sétához, harisnya+nadrág+overál, vagy valamelyiket elhagyjátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Így a mínusz 5 fokban ennyi ruha simán rajta van...
2011. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az a nagyon vastag polár béléses overállunk van, én harisnyanadrágot adok csak alá. Nálunk a séta nem babakocsis, hanem ő megy, néha rohan a kis lábacskáin. Ha babakocsival mennénk, biztos adnék rá nadrágot, sőt lehet, hogy még egy takarót is ilyen hidegben.
2011. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ma -10C volt.Én adtam rá,ahogy írtad is,harisnyát,,nadrágot,overált.Van,hogy 1 órát is sétálunk,még hidegben is,ugyhogy Én jól be szoktam öltöztetni.
2011. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont ebben sorrendben adom rá,mert nagyon hideg van és erős szél fúj néha.Elbírják szerintem.Te nem így gondolod?

2011. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen időben még így ahogy leírtad,de pl.ha már melegebb van akkor a nacit elszoktam hagyni és csak harisnya és overál.
2011. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

harisnya+ overall/sínadrág

vagy

cicanadrág zoknival+ overell/sínadrág


de nem adok a harisnyra nadrágot és még rá sínadrágot, csak szánkózáshoz, vagy amikor múltkor a mátrában több órát sétáltunk a havas erdőben, vagyis amikor kint vagyunk több órát


22 hónapos

2011. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én ugyanígy öltöztetem, ha plusz pár fok van, elmarad a nadrág, ha 10 fok körül akkor nadrág harisnya és nem adok már rá overált.
2011. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nadrágot sosem adtam rá, csak harisnya + overál, meg is őrült volna ha még egy naci is alá kerül :)
2011. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pont így ahogy írtad+vastag takaró,-téliesítő.nagyon hideg volt ma nálunk is.',5 órát voltunk el,de kellett is neki.Az én babám 19 hós de még nem volt náthás se a télen szerencsére.ismerek olyat aki keveebbett ad rá és állandóan beteg a gyerek.Oké alá írom hogy néha a sok ruha is árt mert beizad,de próbálok mindig az időjáráshoz megfelelően felöltözni.
2011. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam overálja iszonyat vastag, úgyhogy csak harisnyát adtam rá. Amikor röpködtek a mínuszok, akkor vastagabb harisnyát (ma még a hó is olvadt, plusz 2 fok volt).
2011. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!