Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam egész teste pöttyös....

Kisfiam egész teste pöttyös. Mitől?

Figyelt kérdés
14,5 hónapos. Lehet a paradicsomtól? Mert tegnap este és ma este is kapott. Kapott már máskor is, de én mindig meghámoztam és a magok nagyját is kiszedtem, párom viszont, nem. Erre tippelek, nem jut eszembe más, amitől lehet és nem tudom a paradicsom szokott-e allergizálni.
2010. nov. 24. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos allergizálhat, de nem tudom hogy ezek az allergia jelei-e. Szerintem forduljatok orvoshoz! Remélem, semmi komoly!
2010. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy allergia. Rajtam egyszer egy gyógyszer jött ki, pont így néztem ki. Akkor kaptam krémet, de igazából azt mondták magától is elmúlik pár nap alatt. Mikor megláttam a fiamat egyáltalán nem ilyedtem épp ezért, csak szeretném tudni mitől lehet, hogy máskor elkerüljük.
2010. nov. 24. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az algopyrintől voltak piros pöttyeim (allergia).

A piknik csomagból az erős paprikát nem tudom meg fogni, mert a rajta lévő vegyszertől úgy elkezd fájni a kezem hogy 1,5-2 órát hideg vízben kell áztatnom. Úgyhogy lehet hogy ő is erre allergiás.

Ha allergia itass vele tejet. Nekem bevált, ha nem volt itthon kálcium.

Amúgy nem lehet hogy rózsa-, vagy bárányhimlő?

2010. nov. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zsüly18 ***** válasza:

szia!

vagy himlős,vagy vírus kiütések,vagy allergiás vmire!

nekünk is voltak pöttyök és az orvos azt mondta h allergiás a kutya macska szőrre!

2010. nov. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A himlő eszembe se jutott és nem csak azért, mert nincs olyan az ismerősi körünkben,akinek himlős lenne a gyereke, hanem mert az nem így néz ki. Ez is piros, az is piros, de teljesen más. Macska nincs, kutya van, de a kutyával már többször is érintkezett és nem lett semmi baja. Nagyon a paradicsomra tippelek, mert aztán olvasgattam olyanokat, hogy valakinek a gyereke attól lett. Mint írtam én mindig meghámoztam neki, meg magtalanítottam, kiwit is kapott már, de azt is mag nélkül.
2010. nov. 25. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt mostanában beteg? Mi pont most voltunk allergia vizsgálaton. Kiderült, hogy egy hónapja volt köhögős náthája, és abból maradt benne a vírus. Másfél hét alatt lemegy. És állítólag ez csak egyszer fordul elő. Utána soha többet. Még annyi, hogy nálunk egyszer eltűnt, aztán megint előjött, de másfél hét után tényleg elmúlik.
2010. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, soha nem volt még beteg.
2010. nov. 25. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!